Jump to content

Modifiye Listem Ve Tabiki Yardımlarınız

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Yapılanlar

eksoz ucu

spor ön tampon

spoiler

panjur

kısa anten

yapılacaklar

hava filtresi

çift eksoz

ışıklı kapı eşiği

angel

xenon

neon

marşpiel

özellikle hava filtresi ve çift eksoz için yardımlarınıza ihtiyacım var ankaradayım ve bu konularda bana bi kaç usta tavsiye ederseniz çok iyi olur..elimde hazır para var ve hemen bugün gidip hava filtresi ve eksozu yaptırmak istiyorum..bu konduaki fikirleriniz nelerdir??sizce hava filresi sağlıklı oluyormu?bi yerle konuştum toplam 70ytl ye hava filtresinitakarız dediler.siz ne diyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış ankarada modifiye shoplara uğrasan ve oradan bilgi alsan daha iyi.Benim tavsiyem hava filtesinde kaliteli bi şey al.Yoksa hiç faydası olmaz ve araba sedece böğürür.K&N,Pipercross,Green önereceğim bazı markalar.Egzos için bu shoplardan usta için adres alabilirsin.İstanbulda olsaydı tavsiyede bulunurduk ama ankara fransız bana.En iyisi bu ayki Tuning Türkiye dergisi al bitane.En arka sayfada türkiyenin en iyi modifiye shopların adresleri mevcut.Sana en yakın uygun olana bi git.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ben ankarada yaptırmıstım angelları  serviste söktür farlarını şaşmazda 2002 stop var  ustayla bizzat konus 3-5 bişe verecegini anlasın cidden temiz iş çıkarıyor...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

... En iyisi bu ayki Tuning Türkiye dergisi al bitane.En arka sayfada türkiyenin en iyi modifiye shopların adresleri mevcut.Sana en yakın uygun olana bi git.

Acaba onlar harbiden en iyi modifiye shop adresleri mi yoksa dergiye en çok para veren modifiye shop adresleri mi? :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış ankarada modifiye shoplara uğrasan ve oradan bilgi alsan daha iyi.Benim tavsiyem hava filtesinde kaliteli bi şey al.Yoksa hiç faydası olmaz ve araba sedece böğürür.K&N,Pipercross,Green önereceğim bazı markalar.Egzos için bu shoplardan usta için adres alabilirsin.İstanbulda olsaydı tavsiyede bulunurduk ama ankara fransız bana.En iyisi bu ayki Tuning Türkiye dergisi al bitane.En arka sayfada türkiyenin en iyi modifiye shopların adresleri mevcut.Sana en yakın uygun olana bi git.

valla bugün dolanmadığım yer kalmadı..sonuçta şunu anladımki modifiye shoplarda iş yok bazıları sadece ürün satıyor hiç montajı ile filan uğraşmıyorlar bazıları ise direk kazıklamak istiyorlar..k&n hava filtresini hiç bir yerde bulamadım.her yerde jsv ve daha önce adını hiç duymadığım binbir çeşit marka var.ama benim derdim hava filtresi değil hava filtresi her zaman alınabilir ama derdim filtrenin nereye takılacağı..oraya ekstra bir şeyler yapmak gerekiyor ama basit yöntemler yerine bazılar çok "kökten sökelim abi" yolunu izliyorlar bazıları olmaz diyor herkes ayrı takılıyor..tabi bide şu var garantinin bozulmaması için basit bir yöntem izlenmesi gerekiyor ki ben caanım asalet abiye( ;D) gideceğim zaman eski sistemi takayım ki garantim bende kalsın :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben ankarada yaptırmıstım angelları  serviste söktür farlarını şaşmazda 2002 stop var  ustayla bizzat konus 3-5 bişe verecegini anlasın cidden temiz iş çıkarıyor...

2002 stopa bugün gittim eksoz için tamponda delik açılması için sözleştik..farlarıda sonra halledeceğim ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

2002 stopa bugün gittim eksoz için tamponda delik açılması için sözleştik..farlarıda sonra halledeceğim ;)

hayırlı olsun şimdiden :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Filitre işini gerçekten uzman ve anlayan birisine yaptırman lazım.Aslında 10 dakikalaık bir iş.Sadece ürün satan shoplar var ise onlar iflas eder yakında merak etme.Sana Ankarada önerbileceğim ve bu işi bilmesi gereken yerler kanımca.

Btg Tuning - 2847055

Proshop - 2785341

Powertech - 2847055

Finspeed - 2867852

AIM tuning - 3940808

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Filitre işini gerçekten uzman ve anlayan birisine yaptırman lazım.Aslında 10 dakikalaık bir iş.Sadece ürün satan shoplar var ise onlar iflas eder yakında merak etme.Sana Ankarada önerbileceğim ve bu işi bilmesi gereken yerler kanımca.

Btg Tuning - 2847055

Proshop - 2785341

Powertech - 2847055

Finspeed - 2867852

AIM tuning - 3940808

dediğin doğru filtre işi hassas bir iş.benim kafamda bir şey var acaba öyle olurmu??anlatayım.şimdi mevcut hava filtresi yuvasından hava filtresini çıkarıp geri yuvayı kapatıyoruz.yani içi boş oluyor.sonra hava almak için aşşağıda sağa doğru uzayan boruyu söküyoruz onun yerine uygun bir boru takıp ucunada hava filtresini takıyoruz.ardındanda debimetreyi taktığımız boruya montajlıyoruz..böyle olabilirmi?

ha bide saydığı modifiye firmalarından 3 üne gittim içlerinden biri sadece mal satıyordu montaj yapmayız dedi.birisi çok uçuk bir fiyat söyledi diğerinide unuttuğum bir nedenden dolayı tercih etmemiştim (çok fazla yer dolaştığım için nedenini unuttum :))

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

ya ben en iyisi bu modifiye edeceğim şeyleri zamanı geldiğince tek tek konu açarak sorayım..toplu olunca pek ilgi olmuyor gibi :clap:

yapılmamış işe ilgi olmaz yaptıklarını konu acıp anlatacaksınki aklında soru olanlar sorup örensin
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yapılmamış işe ilgi olmaz yaptıklarını konu acıp anlatacaksınki aklında soru olanlar sorup örensin

hayır anlamamışsın..bu noktada benim soru sormaya ihtiyacım olduğu için konuyu açtım bu konularda ne gibi deneyimleriniz var onları paylaşın gibilerinden..mesela

biri çıkıp diyebilir neon yapma çok ele ayağa düştü

bir başkası şöyle diyebilir hava filtresi ile garantiyi bozmana değmez

bir diğeri bence şunu şunu da yapsan tam olur

bir diğeri eksozları şu şu yerde yaptır orası çok iyi

başka biri tamponu kestirirken dikkatli ol çünkü pek işi bilmiyorlar

biri angel ı yaptırırken iyi silikonlatmaya dikkat et vsvs

yani anlatmak istediğim benim beklediğim şey tavsiye.bu konularda hiç bilgim yok yaptırmak istiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var..

gövde gösterisi filan olarakmı algılandı ne oldu  ???

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

hayır anlamamışsın..bu noktada benim soru sormaya ihtiyacım olduğu için konuyu açtım bu konularda ne gibi deneyimleriniz var onları paylaşın gibilerinden..mesela

biri çıkıp diyebilir neon yapma çok ele ayağa düştü

bir başkası şöyle diyebilir hava filtresi ile garantiyi bozmana değmez

bir diğeri bence şunu şunu da yapsan tam olur

bir diğeri eksozları şu şu yerde yaptır orası çok iyi

başka biri tamponu kestirirken dikkatli ol çünkü pek işi bilmiyorlar

biri angel ı yaptırırken iyi silikonlatmaya dikkat et vsvs

yani anlatmak istediğim benim beklediğim şey tavsiye.bu konularda hiç bilgim yok yaptırmak istiyorum ama yardımınıza ihtiyacım var..

gövde gösterisi filan olarakmı algılandı ne oldu  ???

şöyle söyleyeyim o zaman yapmak istediklerini tek tek sorarsan,yapan arkadaşlar daha net cevap yazarlar hem konu bütünlüğü dagılmaz hemde senden sonra arayan arkadaşlar daha rahat ulaşırlar konuya
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yok sadece liste uzun olunca karışmıştır. Diğer konudaki gibi tek tek sorunca yeterli cevap alırsın ;)

Bir de bu aralar herkes yaz rehavetinde ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

bşirde konu açmadan önce merak ettiklerini bi arattırırsan forumda mutlaka daha önce konusulmuş olan konular var mesela angel yapımı ve dikkat edilecek hususlar hatta kaliperlerin nasıl boyanacagı resimli olarak var çift eksozla alakalı bişeylerde vardı yanlış hatırlamıyorsam

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...