legend555

Kapı kasnağı

Abi nasııııll  beceriyorum nasıl beceriyolar anlamıyorum,kapı kasnakları resmen sert bir cisimle vurulmuş gibi çizik o kadar derin yaniii.Ayakkabının altındaki taşlardan filan desem o kadar yukarıya da basmazlar.

Bu çizikleri nasıl kapatırız.Pasta cila filan diyolar onlarda renk solduruyomuş öyle diyolar  :fiuw:

OOOFFFF OOOFFFFF araban mı var derdin vaaarrrr ;)  (tatlı belaa benimkisii :))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Abi nasııııll  beceriyorum nasıl beceriyolar anlamıyorum,kapı kasnakları resmen sert bir cisimle vurulmuş gibi çizik o kadar derin yaniii.Ayakkabının altındaki taşlardan filan desem o kadar yukarıya da basmazlar.

Bu çizikleri nasıl kapatırız.Pasta cila filan diyolar onlarda renk solduruyomuş öyle diyolar  :fiuw:

OOOFFFF OOOFFFFF araban mı var derdin vaaarrrr ;)  (tatlı belaa benimkisii :))

pasta soldurur cila tekrar parlatır lakin pastalama işlemi sırasında boyan incelir bir miktar ve özellikle metalik boyaya uygun olup olmadıgına bak pastanında...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kapı kasnağı ne ya?

duygularıma tercüman olmuşsun,bende anlamadım kapı kasnağını  ???

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

AAmmmmaannnn bea abi yaaa kapı kasnağı dediğim kapının oturduğu o bölüm daha nasıl altacağımı bilmiyorum...

Abi rütuşlarda pek işe yaramıyo gibi daha önceden serviste ufak tefek yerleri rütuşlattım onlarda yıkandıkça çıkıyo gibi ileride daha da net anlarım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.