yusuf Dinç

Satılık 2012 model Mazda 3 İmp. 115 lik Dizel

Teşekkürler. Onaydan geçmiş şuan yayında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı satışlar yusuf abi  :) önceki aracın gibi çok temiz duruyor  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Şahin kardeşim. Araç çok temiz gerçekten, içim gidiyor satacağım diye lakin biraz sıkıntıdan satma zarureti doğdu. Bakalım sıkıntıları aşınca kısmet olursa yeni kasasını almaya niyetliyim. Nasıl kuzuda var mı sıkıntı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Şahin kardeşim. Araç çok temiz gerçekten, içim gidiyor satacağım diye lakin biraz sıkıntıdan satma zarureti doğdu. Bakalım sıkıntıları aşınca kısmet olursa yeni kasasını almaya niyetliyim. Nasıl kuzuda var mı sıkıntı.

Hayırlısı olsun abicim. İnşallah daha iyisinide alırsın. Kuzudan yana çok şükür bir sıkıntım yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı müşteriler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı müşteriler bahaneyle fiyatlara da baktım epey yükselmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı müşteriler...

hayirli satislar

Hayırlı müşteriler bahaneyle fiyatlara da baktım epey yükselmiş

Arkadaşlar çok teşekkürler. Fiyatlar yükseldi lakin satınca sonra geri aynısını nasıl alacam o düşünce sarmaya başladı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni kasa benzinli al bence o paralara yakın, nede olsa azyakıyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yeni kasa benzinli al bence o paralara yakın, nede olsa azyakıyor ;)

Dizelin torkunu ve gücünü keşfettikten sonra benzinliye dönmem galiba. Aracın performansı için dizel alırım. En azından yokuşta bayılıp kalmadan uzayıp gidiyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama hic bir zaman benzinlinin tadini vermiyor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dizelin torkunu ve gücünü keşfettikten sonra benzinliye dönmem galiba. Aracın performansı için dizel alırım. En azından yokuşta bayılıp kalmadan uzayıp gidiyor :)

105 bg 4 ileri şanzımanı sen 120-125 bg 6 ileri yapınca biraz fark eder heralde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ama hic bir zaman benzinlinin tadini vermiyor :)

Bundan önce 2010 benzinli aracım vardı lakin dizelin performansına alışınca benzinli çok keyif vermiyor. :)

105 bg 4 ileri şanzımanı sen 120-125 bg 6 ileri yapınca biraz fark eder heralde :D

Aynen fark yaratıyor. Bu küçük fark araca ayrı bir keyif ve konfor katıyor. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende de dizel var. Evet az yakiyor 6. Viteste yokuslarda bana misin demiyor lakin benzinin 4000 devir ve uzerinde verdigi o haz ne yazik ki dizelde yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.