Ilgaz-p

Taş izi

kapı  ön kaput tampnuma gelen ufak taslar yüzünden arac üserinde ufak cık nokta şeklinde beyazlar ( boya cıkmıs galiba) var

bunları nasıl yok edebiliriz ufacık bi yer boyatsam benek benek oluyor arac

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aman rötuş yaptırma zira rötuştan sonra yapılan yer tozlanıp çok kötü bir görüntü ortaya çıkartıyor. Ama sanırım buna bir çözüm vardı. Bir ara bahsi geçtiğini hatırlıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kapı  ön kaput tampnuma gelen ufak taslar yüzünden arac üserinde ufak cık nokta şeklinde beyazlar ( boya cıkmıs galiba) var

bunları nasıl yok edebiliriz ufacık bi yer boyatsam benek benek oluyor arac

ben kaput filmi yaptırdım cokta memnunum mümkün olsa tüm aracı kaplatırdım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O iş araç sıfır iken yaptırılınca bir anlamı oluyormuş. Sonradan olmaz dedi Sonax. Salladı mı Allah bilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet Burak Abi, sonuçta şeffaf film çekiliyo, halihazırda çizikli kaputa bi etkisi olmaz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Zararın neresinden dönersen kardır hesabı olsun o zaman. ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pasta & cila ile kapanmazmı sonucta burada benim aracımın üzerinden boya cıkmıs durumda  :eek: :eek: :eek:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arkadaşlar piyasada küçük sticker gibi araç rengine uyumlu yapışkan banda benzer etiketler var. bende var ve çok işe yarıyor. bu taş izi özellikle koyu renk araçların belası. ama bu etiketler de devası...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu küçük stickerler nasıl bişey biraz daha aydınlatıcı resim veya link ekler misiniz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

film iyi ama çok para istiyorlar bir kaput için,

kaput 300, tampon 300

600 lira

az değil düşündürüyor, kaskonun yarı parası boyatırsın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

film iyi ama çok para istiyorlar bir kaput için,

kaput 300, tampon 300

600 lira

az değil düşündürüyor, kaskonun yarı parası boyatırsın :)

hatta kasko firmalarının anlaşmalı oldugu yerler auto king gibi yılda 3 kez ufak tefek yerleri yaptırılabiliyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.