Jump to content

İzmir'de Güvenilir Bir Servis Tavsiye Eder misiniz?

srkntzl
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar aracımı a dan z ye baktırabileceğim check up yapabilecek iyibir servis yada servis dışında iyi bir tamir yada bakımcı önereceğiniz arkadaşınız varmı?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servis olarak Yeni'yi öneririm, G.Emir'de...

Özel servis olarak da forum üyesi iki arkadaşımız var, Japon Car-Servis/Dündar Pekiner G.Emir'de, Ferser Oto/ Ferhan-Aras Serdaroğlu Bornova'da....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yeni.................264 35 00

DÜNDAR PEKİNER

0535 279 11 11

İŞ: 0232 282 20 40

Aras Serdaroğlu

0532 789 19 57

Hepsine benden selam edebilirsiniz....:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ilk olarak gaziemir'deki yeniyi öneririm.

1# Bana çok uzak olduğu için Bornova'da vatan bilgisayarın yanında eski yetkili servis i ADN Teknik var orayıda tavsiye edebilirim, oranın yakınındaki sanayi sitesinde de parçacısı var bir çok parçayı  orjinal muadil bulunduruyor elinde.

2# Birde kartını aldım ancak hiç alışveriş etmedim henüz Çiğli Atasanayi'de JAPON OTO servis-yedek parçacısı var.

1#

ADN Teknik (Bornova/Vatan Bilgisayar yanı)

Serkan Sarıtaş

0232 462 61 10

2#

Japon Oto (Çiğli/Atasanayi)

Hüseyin Honca

0232 328 14 56

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 yıl sonra ...

Sedef Oto Mustafa Usta;

3.Sanayi sitesi 413 Sokak No:16 Bornova İZMİR

Forumda bir yerlerde okumuştum sanırım, tanımam etmem gitmedim... Araştırmanı tavsiye ederim... Birde eskilerden Dündar Usta diye forumda sık muhabbeti geçiyordu.

Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Herkese iyi geceler, 1990 626 1.6 Otm. Hb. aracımın motoru vuruntulu çalışıyor ve üfleme var yaptırmayı düşünüyorum. İzmir'de tavsiye edebileceğiniz usta var mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.6 otomatik olduğunu bilmiyordum,üstten egzantirikli araçlarda üfleme olur diye hatırlıyorum ,vuruntunun sebebi belki de başkadır kurtulursunuz tez vakit konunun takipçisi olacağım umarım çözülür sorununuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun, forumda bir çok yerde usta tavsiyesi vardı, araştırırsan karşına çıkacaktır...Kolay gelsin...

Ferser

ADN teknik

Dündar usta

Yeni otomotiv

İlk aklıma gelenler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

Hocam derdimizi servis anlamak istemiyor disarda en azindan sikintiyi tespit edip bilincli bir sekilde anlatmak istiyorum.  Araba yeni oldugu icin anormal bi durum yok deyip gecistiriyorlar. . Boyle yapmazsam servisle ters dusecem yoksa en azından onlarin anlayacagi bir dilden konusursam belki cozum bulunur. Bariz titreme var gidip gelen. Cok hafif ve giderek artan . Serviste birakin doğru durust bakmayi ne titremesi var dediler. Titremeyi anlamadi bile.. bende keyfi olarak servise gitmedigime gore.. arabadan soguttular valla..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

3. mesajda belirtilmiş aslında isimler

Yeni.................264 35 00

DÜNDAR PEKİNER

0535 279 11 11

İŞ: 0232 282 20 40

Aras Serdaroğlu

0532 789 19 57

Hepsine benden selam edebilirsiniz....:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra ...

İyi günler. 98 model 323 familia sedan otomatik vites aracımı komple bakıma(kayışlar,yağ,filtreler,otm. şanzıman yağı...) sokacağım ama İzmir de yeniyim ve boş yere anlamayan insanlara para harcamak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bornova 2. Sanayi sitesinde Tosun usta var, tavsiye edebilirim. Bankalar caddesinden girdiğinizde 3. blokta yerini sorarsanız gösterirler.

40-45 gün önce gittiğimde 92 model 4 kapılı Mazda 121'in komple motorunu indirmiş, yapıyordu. 121'in sahibi abi ile kısa bir sohbetimiz oldu, o da Tosun usta'yı yere göğe sığdıramıyordu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...