Jump to content

Satılık 16" Orijinal Mazda 3 Jantı

dincer3283

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar

Şu anda 626 ımda kullanmakta olduğum 16 inch mazda 3 jantlarını satmak istiyorum. 16 inch ve 55 yanak bu araç için bana birazcık rahatsız geldi. Genelde mucurlu yolda gidince kasisler falan da çok hissediliyor. Jantlar Adem usta ve ekibi tarafından takılmıştır. Sorunsuzdur. 15 inc çelik jantlarla takas olunur. Fiyat : 600 tl

post-9302-141695301639_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Dinçer öncelikli olarak hayırlı satışlar diliyorum.

Fakat satılık ilanlarda, fiyat yada ilan linki belirtmemiz gerekiyor. Sonra her iki taraf içinde, istenilmeyen kaoslar olabiliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İlhan abi, fiyat yazıldı. Teşekkürler!

Teşekkürler Dinçer'cim. Tekrar hayırlı satışlar diliyorum. Alan kişiye de şimdiden hayırlı, uğurlu olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bir ebat küçük takmak bişeyi değiştirmeyecektir, eğer iyi esnemesini istiyosanız bir ebat daha küçültünüz, demem oki orijinal jant ebatı 15 se 16 olmasının bir zararı yok zaten 15 taksan yanak 60 olacak, bence hiç değişme güzel güzel bin , yoo daha güzel bir 15 jant gözüne kestirdiysen bişey diyemem , ama sırf esneme içinse değmez bence, ama 14 olursa iş değişir,  ayrıca hava basınç değerlerini iyi hesap etmelisin şu anki 16 lara fazla hava basıyor olabilirsin. 

Hayırlısı olsun tabii.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...