Jump to content

Mazda Yakıt tüketimi

Ilgaz-p
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

80 geçmemek en iyisi

bi de ani hareketler  yapıp arcı kasmamak gerekiyor

öğrenci tarzı sürüs yapmak gerekiyor

Öğrenci sürüsü O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benimkinin de yakıt tüketimi çok iyi.

Sürekli benzin koyuyorum, hiç itiraz etmeden hepsini tüketiyor.

Bir iştah, bir iştah...

Süperdi bu  O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Benim maalesef öyle bir şansım yok.Açık hava filtresi,performans egzos,18"jant vs. ;D Beygire vuracaksın kamçıyı biraz... :tey: Nazik davrandın mı şımarıyor. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün baya gaza yüklendim okuldan gelirken bilgisayarda 14 kadar cıktı sonra bilgisayarı sıfırladım 7.5 düşürdüm sonrada öyle kaldı babamada bak ne kadar az yakıyo guzu dedim  güzel kullanınca

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Klima çok etkiliyor yakıtı, öyle 19-20 lere almamak lazım, 24-25 le idare etmeli....

Standart 22 de kalırım hiç oynamam,birşeyleri kurcalamayıda sevmem zaten..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

klimayla işim olmaz ACS sisteminin kralı var benim zırto da :D

yazın şehir içinde hele sıkışık trafikte cam açamıyorum ben boğulucak gibi oluyorum toz pislik egzos gazı tükürük vs. vs. bi ara sunroof açıkken kafama çam kozalağı düşmüştü...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haa unutmusum orası İstanbul tabi normaldir :D_bizde İzmir de kırmızı ışıkta karsıdan karsıya gecen hatunların buram buram tüten parfüm kokularıyla idare ediyos işte :P:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

haa unutmusum orası İstanbul tabi normaldir :D_bizde İzmir de kırmızı ışıkta karsıdan karsıya gecen hatunların buram buram tüten parfüm kokularıyla idare ediyos işte :P:D

Ben bir koku duymadım ama,sen yoksun İzmirde diye sokaga çıkmıyor olabilirler  :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seni Karsıyaka da cok gezdirmişler abi, Yalı ya taraf gelsemişsin keşke biraz :D_gerci oralarda bostur şimdi, Cesme yi tek gecerim.._hatta onuda gectim bizim okul fulldür şimdi ya, yaz okulu kapalı gişe oynar bizim oralarda, ah orda olcaktım ki abi beraber öle aralarında yemekhaneye iner hazırlıktaki bütün ingilizce hocalarımla tanıstırırdım seni, en yabancı uyruklusundan hemde ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

seni Karsıyaka da cok gezdirmişler abi, Yalı ya taraf gelsemişsin keşke biraz :D_gerci oralarda bostur şimdi, Cesme yi tek gecerim.._hatta onuda gectim bizim okul fulldür şimdi ya, yaz okulu kapalı gişe oynar bizim oralarda, ah orda olcaktım ki abi beraber öle aralarında yemekhaneye iner hazırlıktaki bütün ingilizce hocalarımla tanıstırırdım seni, en yabancı uyruklusundan hemde ;D

Tanıştırırdın tabide bende tatile mor gözlerle devam ederdim  :D :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abi tuzum kuru ya da kurum tuzu degil ya ondan deil :D_hayatımda şu depoyu fulle falan dememişimdir mesela :D_15 e de düsmedim ama genelde en fazla 50 atarım zaten benzinlik yolumun üstünde, bosuna agır arabayla daha fazla benzin yakmaya gerek yok kanımca :D sadece ilgimi çekmiyor öle arabanın orasına burasına, şu ekranına ya da bu ekranına takılı kalmak..atlar arabama zevkini cıkarmaya calısırım daha cok, gözüm yoldadır her daim :)

8:) 8:)hayat sana güzel at 50 gez valla kesin kredi kartıyla alıyosundur sen için acımıyor hiç  :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...