Hakanant

2. Nesil Mazda3 Radyo ve Torpido Arasında Isınma

2010 mazda 3 aracima yaklaşık 2 hafta önce vialle liquid si LPG taktirdim. Aracı aldığımın 3. Günü taktirdigim ve yan koltukta oturmadığım için yeni farkettim. Sorun şu: sağ ön koltukta torpido ve radyo arasındaki  plastik kısımda (sol ön bacağa temas eden yer) aşırı ısınma oluyor. Lpg ile ilgisi var mı bilmiyorum öncesinde de olup olmadigi konusunda bilgim yok. Bilgisi olan aydınlata bilirse sevinirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuya cevap vermek için akşam eve giderken bahsettiğiniz yerin sıcaklığını inceledim. Yarım saatlik yolculukta herhangi bir ısınma yoktu. LPG'den olacağını zannetmiyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Mehmet bey. Bir başka konu da Siz LPG de seyir halindeyken LPG tankindan yani bagajdan rüzgar sesine benzer bir ses geliyor mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler Mehmet bey. Bir başka konu da Siz LPG de seyir halindeyken LPG tankindan yani bagajdan rüzgar sesine benzer bir ses geliyor mu?

Benim aracımda LPG yok Hakan bey ama forumu araştırırsanız LPG'li Mazda3'e sahip üyemiz epeyce var. Onlardan da böyle bir şikayet duymadık bugüne kadar. Montajı yapan yerin izalasyona önem vermemesinden olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler ilginiz için ancak LPG ile ilgili olmadigini söylediler. Servise soracağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.