necmi teker

1998 Model Mazda 626 GLX Radyatör Yedek Su Tankı Nerede?

herkese selam öncelikle.foruma yeni katıldım.98 model mazda 626 glx sahibiyim.araç daha yeni aldım(1 AYLIK) hoş araba zaten japon araçlarını seviyorum.aracımın radyatör yedek su tankı nerede bulunuyor.ayrıca aracın önünden bakıldığında soldaki su kabı cam silecek suyu sağdaki su kabına anlam veremedim.bu konuda yardım herkese iyi  sohbet ve forumlar...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

herkese selam öncelikle.foruma yeni katıldım.98 model mazda 626 glx sahibiyim.araç daha yeni aldım(1 AYLIK) hoş araba zaten japon araçlarını seviyorum.aracımın radyatör yedek su tankı nerede bulunuyor.ayrıca aracın önünden bakıldığında soldaki su kabı cam silecek suyu sağdaki su kabına anlam veremedim.bu konuda yardım herkese iyi  sohbet ve forumlar...

Abi Aracın Hayırlı Olsun..Sol Taraftaki Silecek,Sağ Taraftaki Yedek Su Haznesidir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler kardeşim sağol

Eyvallah Abi..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.