kaankalay

Reflex ve Power Hız Göstergesi

Arkadaslar internette izledigim videolar ve gordugum fotograflarda reflex ve power paketleri arasinda hiz gostergelerinin farkli oldugu gordum. Power paketinde dijital oalrak hizi gosteriyor ama reflex paketi oyle degil sanirim. Eger arabasi olan arkadaslardan rica etsem gece kontak acik iken (yani gosterge isiklari tam yaniyor iken) gosterge panelinin resmini koyabilirler mi iki paket icinde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kısacası parayı veren düdüğü çalar demişler :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

resimler icin tesekkurler. walla su power da olan digital hiz reflex te yok ya sadece bunun icin power alicam :) tabii once parayi ayarlamak lazim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reflex pakette devir saatini çalmışlar mı ben mi göremiyorum. sadece hız kadranı var

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biri(leri)nin garezi var sanırım. Yakıt tüketimi ikince fotoğrafta 19.8lt/100Km görünüyor. Peeehhh.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hız göstergesinin analog olduğu gösterge panelini daha çok begendim, aslında honda gibi belirgin bir gösterge paneli daha hoş olabilirdi ama gel gelelim yamaha motorların kadranına benzemiş, hiç estetik değil.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu arada konu hız göstergesi idi sanırım..

geçtiğimiz gün 10000 bakımına gittim ve muhabbet esnasında power hız göstergesini cok beğendiğimi söyledim. (benimki reflex manuel power olsa alacaktım ama yoktu:) ) Servis yetkilisi bana yurt dışında bu göstergelerden dolayı servise çok sayıda başvuru olduğunu türkiyede de benzer şikayetten birkaç aracın servise basvurduğunu söyledi.. dediklerine göre bakımı zor olabilir diye devir saatinin yanına da hız göstergesi koymuşlar..

öyle bişeyler işte...reflex candır :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim dikkatimi çeken nokta ise şu oldu. Neden biri 8000 devir diğeri 6000 devir olarak gözüküyor?

Anarchist bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim dikkatimi çeken nokta ise şu oldu. Neden biri 8000 devir diğeri 6000 devir olarak gözüküyor?

İkisi de benzinli olursa 8000 devir. O fotoğraftaki 6000 görünen reflex, benzinli değil heralde. 

Semih Uluca bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konuyu hortlatıyorum ama bir ricam olacak , reflex donanıma sahip arkadaşlar gösterge panelinin ışıklandırılmış halini paylaşabilir mi acaba ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.