Jump to content

2010-11 Impressive Almak İstiyorum

umutesiyok

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese iyi günler, kazasız belasız sürüşler.. Aralık sonunda kısmetse Türkiye'de olucam. Yeni Mazda 3'ünü alırken; eskisini de ilk Mazda sahibi olmak isteyen şu güzel kardeşine satmak isteyen olursa Ocak-Mart arası tarihlerde itinayla talibim:)))

Aradığım Özellikler yüzeysel olarak;

2010-11 Impressive 50-60 bin km civarında yapmış, bakımları serviste yapılmıştır zaten, benzinli (kaliteli olmak kaydıyla-ki eminim öyledir (Mazda sahibi arabasına iyi bakar) tüplü de olabilir), tercihen manuel; otomatik de olabilir, Öncelikle kırmızı sonra siyah renk tercihimdir. Full donanımlı (Sunroof, CC olmazsa olması diyebilirim)

Sunroof ve CC u olan touring de alabilirim.. Zor bulucam gibi istediğim aracı, niye satsın satacak olan ama hayırlısı bakalım. Yeni Mazda alacaklardan umutluyum:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulması zor gibi görünse de acele etmeyip aramaya inanan, bekleyen arkadaşlarımız gönüllerine göre araç buldular. Umarım siz de bulursunuz. 6 ay gibi bir aramanın neticesinde 2011 yılının Aralık ayında bulmuştum ben de şu an kullandığım aracı.

Bu arada CC dediğiniz Cruise Control mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bulması zor gibi görünse de acele etmeyip aramaya inanan, bekleyen arkadaşlarımız gönüllerine göre araç buldular. Umarım siz de bulursunuz. 6 ay gibi bir aramanın neticesinde 2011 yılının Aralık ayında bulmuştum ben de şu an kullandığım aracı.

Bu arada CC dediğiniz Cruise Control mu?

Evet Mehmet Bey Cruse. Bende inanıyorum 4-5 ay içerisinde bulacağıma, kısmet bakalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 15Bin km'de füme,otomatik,Cruse Control ve Sunroof'lu.Servis bakımlı,benzinli (LPG yok).İsterseniz bizimkini verelim size :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 15Bin km'de füme,otomatik,Cruse Control ve Sunroof'lu.Servis bakımlı,benzinli (LPG yok).İsterseniz bizimkini verelim size :)

Kısmetse alırız niyetimiz var:) İsminiz Ogün sanırım. Tarih açısından bir problem olmazsa sizinle ilgili, bakalım fotoğrafı var mı:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2012 eylül çıkışlı sedan siyah impressive otomatik 17700 km de ... skyactiv almak niyetiyle satılabilir :)

Barış Bey görüşelim:)) Geliş tarihim sizin için de uygunsa Allah'ın emri....:)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

Güncel kalması açısından yazıyorum. Malum yukarıda söylediğim gibi Aralık sonunda Türkiye'deyim. 2010-2012 arası impressive ya da 2009-2011 arası mazda 6  almayı çok ciddi düşünüyorum. Tüplü olmaması tercihimdir.. Gönlümden geçen fiyata bulamazsam 2006 -2007 mazda 3 ya da mazda 6 bakıcam. Herkese iyi günler.. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...

2011 model Mazda 3 Impressive HB Beyaz 47.000 km'de Otomatik vites gelecek olan aracım var düşünürseniz mesajlaşalım Umut bey..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...