Guest axela

Tampon Kesimi Ve Çeki Demiri

çift eksoz yaptıracağım için tamponu ve çeki demirini kestirmem gerekiyor..çeki demirini kesipte sıkıntı yaşayan oldumu aranızda...birde tamponu kestirmek için 2002 stopa gittim onlar tamponu çıkarttır getir dediler şimdi ben servise gideceğim tamponu çıkarttıracağım sonra onu zor bela getireceğim yaptıracağım geri götürüp taktıracağım filan uzun iş değilmi?tampon sökülmeden üzerinde bu işi yapacak bir yer biliyormusunuz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende çift egzos var.herhangi birşey çekmeye niyetim olmadığı için  :fiuw: çeki demirine ihtiyac yok. tamponu fiberciler kesiyor. eger hafta sonu unutmaz isem resim koyarım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

düzleri bilmemde ben otomatik arabayla bişe cekmem arkadaş :D :D  Allah çektirmesin

bende düşünüorum 2.eksozu

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

doğru aslında bişey çekmeye ihtiyaç olmaz sonuçta gözümüz gibi baktığımız guzularımızla çekicilik yapacak halimiz yok kestirmek en iyisi..resmini koyarsan çok sevinirim flycat özellikle sağ tarafı çekersen memnun olurum boruyu nerden getirttin görmek isterim :tey:

carabeen bilmiyorumki valla neden böyle bir şey dediler.benimde garibime gitti ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben bir kere biri aracı çekmek zorunda kaldım.İki araç mezarlığa gitmiştik.Toprak çamur olduğu için diğer araç çamura saplandı.Bende 3-4 metre onu çekip kurtardım.Nezaman lağzım olucağı belli olmaz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.