Jump to content

2006-2007 Facelift Mazda6 Arıyorum

emregc

Tavsiye Edilen Mesajlar

2006-2007 Model Facelift Skywalker Mazda6  satan var ise lütfen benim ile irtibata geçsin  :) ...

Emre

0 533 393 55 89

>:D >:D>:D var ama bekletmekteyim arabayı şu an bir başkası için...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saman mı bu zam gelince satılsın  :) Bak önümüz kış muhterem MTV'yi tahsil etmeye gelecek araç bir yaşına daha girecek vs vs... bekletmeye değer mi hiç  :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Saman mı bu zam gelince satılsın  :) Bak önümüz kış muhterem MTV'yi tahsil etmeye gelecek araç bir yaşına daha girecek vs vs... bekletmeye değer mi hiç  :)

valla birisine söz verdim bayramdan sonrası için. araba bulsaydım bugüne bile kalmayacaktı ama denizliye gideceğim için araba lazım olduğundan bayramdan sonrasına erteledik ;)

ayrıca para var huzur var. MTV ile mi korkutucan beni >:D

bu arada mesaj atmışsın. yarın öğlen anlatayım durumu telefonda...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Abdullah yalnız bu makyajlıların ön panjuru senin resimdekinden farklı olmuyor mu ... Üstte parlak bir metal değilde ön ızgarası bir değişik olanlar var bu aşağıdaki resimdekinden olsun diyorum ben...

post-5674-141695302147_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun Abdullah yalnız bu makyajlıların ön panjuru senin resimdekinden farklı olmuyor mu ... Üstte parlak bir metal değilde ön ızgarası bir değişik olanlar var bu aşağıdaki resimdekinden olsun diyorum ben...

onlar amerikanvari versiyon o resimdeki. bir de mps'lerde var o panjur. türkiyeye gelenler bendeki gibi hep...

arabayı %90 ihtimalle verdim görünüyor. ama ne olacağı belli olmaz tabi ki...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emre alınık ilanı görünce çok sevindim. Hadi bakalım hayırlısı ile sana da güzel bir guzu buluruz inşallah. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah  :nazar: Allah yeni sahibine bağışlasın :) Darısı bizim başımıza...

Allah yeni sahibine ancak beni beklerse bağışlayabilir >:D acil araba bulması gerekiyo, benimde araba bulmadan satmamam gerekiyo. gidip başka bir araba almaya niyetleniyo beklememek için ama elimden geleni yapıp bir an evvel kavuşturmaya çalışıyorum ikisini. ha beni bekleyemez de araba elimde patlarsa o zaman haber veririm sana :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aynısının tıpkısı derken? bundan mı? 8)  8) 8)

Aynen Abdullah 2006 -2007 olsun istiyorum ama hhiç yok ilanlarda.Birde sana bir sorum olacak senin arabanın bilgi ekranının uzerindeki ekran diğerlerinde yok sanırım onu sen yaptın sonradan.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Maşallah araba çok güzel duruyor, Allah sahibine bağışlasın  :fiuw: :fiuw: :fiuw:

aranan adam geldi ;D

:2funny: :2funny: :2funny: amin, inşallah >:D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aynen Abdullah 2006 -2007 olsun istiyorum ama hhiç yok ilanlarda.Birde sana bir sorum olacak senin arabanın bilgi ekranının uzerindeki ekran diğerlerinde yok sanırım onu sen yaptın sonradan.

o multimedia'nın konusu aşağıdaki linkte. detaylarını görebilirsin...

http://www.mazdaclubtr.com/33446/mazda6-ggye-oem-navigasyon-uydurmasi-100-000-km-hediyesi/msg547160/#msg547160

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

hata mı yapıyorum ne ediyorum diye düşünüyorum bazen. aklım volvo grubuna kayıyor. gönlüm de yıllardır zaten kayık. ama buna da kıyamıyorum. daha doğrusu böyle bir arabayı elimden çıkarıp saçma sapan bir arabaya ve sorunlarına saplanmak tedirgin ediyor beni. piyasada hiç bir marka model de elle tutulur araba yok. ki benim marka, model ve donanım kriterim var bir de. iyice çember daralıyor :-[ insanları heveslendirip bekletmekte istemiyorum. çünkü garip bir duygu bu, kendimden biliyorum. bir an evvel alıp okşamak istiyor insan arabayı :-[ cuma akşamı her şey belli olacak muhtemelen. bi denizliye gideyim de şu arabayla. arabanın keyfinden belki fikrim değişir, satmam >:D hepinizde totonuzun üstüne oturursunuz :2funny: :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Pişman olabilirsin benden söylemesi :D

Not : Eski 2004 Mazda6 sahibi

:2funny:

bu pişmanlık bulduğum arabaya göre değişir 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Emre alınık ilanı görünce çok sevindim. Hadi bakalım hayırlısı ile sana da güzel bir guzu buluruz inşallah. :)

Teşekkürler arkadaşlar, Suzuki'yi yeni offroad heveslisi arkadaşa yolladık hayırlısıyla ve artık performanslı bir araç ararken Ozan oto Necip saolsun aklıma 2006-2007 Mazda6 ları soktu, aramaya devam diyorum..

Bu arada 4x4 arazi araçlarına heveslenen arkadaşlara diyeceğim 4x4 ü bir alınca seviniyorsunuz birde satınca :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve yorumlara kapatıldı

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
  • Yeni Oluştur...