kumsaati14

1. Nesil Mazda3 Vites Topuzu ve Direksiyon Simidi Fiyatları Hakkında

selam arkadaşlar herkese. 2007 mazda 3 hb aracımın vites topuzuyla direksiyon simidi biraz yıpranmış ve değiştirmek istiyorum. tam olarak fiyatları nedir bilgisi olan varsa yardım istiyorum. teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu sorunuzun en net cevabını yetkili servisler verebilirler. Forum dan birisinin cevap verebilmesi için çok yakın zamanda, aynı parçaları değiştirmiş olması lazım. Ama hiç böyle bir konu ile yakın zamanda karşılaşmadım.

2.nesil Mazda 3 lerde bazı arkadaslar garantiden direksiyon simidinin değiştirdiler.

Yetkili servisten fiyat aldıktan sonra, ebay'ada bakmanızı tavsiye ederim.

Çıkmacılarada bakmanızı öneririm.

Keyifli forumlar diliyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

selam arkadaşlar herkese. 2007 mazda 3 hb aracımın vites topuzuyla direksiyon simidi biraz yıpranmış ve değiştirmek istiyorum. tam olarak fiyatları nedir bilgisi olan varsa yardım istiyorum. teşekkürler.

ben yetkili serviste direksiyon simidini garantiden değiştirdim ama o zaman sormuştum ne kadar diye 150-200 arası işçilik le beraber dediler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende 2010 model için garanti kapsamından değiştirdim. baya pahalı fiyat vermişlerdi. hatırladığım kadarınca simit tek gelmiyor komple direksiyon göbeğiyle almak gerekiyor demişlerdi 2000TL civarı bişeydi herhalde ama garantiden yapınca sadece simit değişti göbeği değişmemişlerdi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.