Jump to content

2014 Mazda3 Manuel Geliş Tarihi Hakkında

mikkaserkan
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Herkese selam,mayıs ayında kaporamı vererek 5 aydır manuel refklex aracımı beklemekteyim,bayim geçen ay sonu ekimde gelicegini soyledi,bu konuda bilgisi olan arkadaslar varmı,manuel araç alıcak olupda geliş tarihi hakkında bilgisi olan,tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben aracımı geçen ay bakıma götürdüğümde ekim ayında, önceki gelenlerden daha fazla aracın geleceğini söylemişlerdi. Yüksek ihtimâl içinde manuel olanlar da vardır. Hem siz kaporanızı 5 ay önce vermişsiniz, bayii ile görüştünüz mü, sevkiyatlar ne durumda diye?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cok cok sinirliyim bayiye, guvenmiyorum burda birisi saolsun okan beye yonlendirdi ordaki arkadas durumu biliyor,suan sadece gelipde alan varmı cok merak etmiştim,ben siteye uye olmadan hep okudurm mazda ile ilgili haberleri,benim gibi bekleyen bir otomotik power arkadas vardı, cavus sanırım linki o ne hissediyorsa bende o durumdayım..suan yazmak bile geriyor beni o durumdayım....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

cok cok sinirliyim bayiye, guvenmiyorum burda birisi saolsun okan beye yonlendirdi ordaki arkadas durumu biliyor,suan sadece gelipde alan varmı cok merak etmiştim,ben siteye uye olmadan hep okudurm mazda ile ilgili haberleri,benim gibi bekleyen bir otomotik power arkadas vardı, cavus sanırım linki o ne hissediyorsa bende o durumdayım..suan yazmak bile geriyor beni o durumdayım....

Mazda müşteri memnuniyeti hattı var, belki aramışsınızdır, aramadıysanız telefon açıp, şikayet edebilirsiniz. Mutlaka geri dönüş yapıyorlar, öyle milleti oyalamak için bekletme niyetleri falan yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Herkese selam,mayıs ayında kaporamı vererek 5 aydır manuel refklex aracımı beklemekteyim,bayim geçen ay sonu ekimde gelicegini soyledi,bu konuda bilgisi olan arkadaslar varmı,manuel araç alıcak olupda geliş tarihi hakkında bilgisi olan,tesekkur ederim.

Hala gelmedimi sizin araç...Sabır ve sukunet telkin etmekten başka birşey gelmiyor elden...Allah yardımcınız olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gelmedi abi,sende tekrar saolsın,okan beyde,hafta sonu arıcam tek ilgili saolsun o valla,adamı aramaya cekiniyorum ben istanbuldan o taa mersinden ilgileniyor,burdaki bayiler hiç bisey demiyor ,nasıl bisey anlmadım bu iş,

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şikayet ettim agustos ve eylul başı,bu ay gelicek kesin dediler daha şikayet yazmak istmeiyorum,ama ay sonu yazıcam yine gidişat onu gosteriyor..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

gelmedi abi,sende tekrar saolsın,okan beyde,hafta sonu arıcam tek ilgili saolsun o valla,adamı aramaya cekiniyorum ben istanbuldan o taa mersinden ilgileniyor,burdaki bayiler hiç bisey demiyor ,nasıl bisey anlmadım bu iş,

Allah yardımcın olsun, bu arada küçük bi düzeltme yapayım; Okan Bey Muğla'da.. Sağolsun ilgisini ve yardımını hiç eksik etmez Okan.Elinden gelenin fazlasını yapar...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Yetkili servislerimizin hepsi Muğla Gören gibi olsa, Türkiye'de markanın değeri katlanır. Sayı çok önemli değil artmasada olur yeterki standart Gören gibi olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar okan bey gibi değerli bir kardeşimiz de izmit haldizlar otoda bulunuyor. İstanbul a yakın bir yer. İsterseniz arayip görüşebilirsiniz.  Adı Soner.  Yardımcı olacağına kesin gözle bakıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

dün ordaydım elinde sense paketli beyaz araç vardı?benim aracıda haftaya teslim edeceğini söyledi.bakalım kısmet.edemezsede canı sağolsun.iyi niyetli temiz bir kardeşimiz.ben soner beyi takdir ediyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhaba Serkan Bey, Size daha ayrıntılı bilgi verebilmek için konuyu yetkili birimlerimize aktarıyoruz. Araçların kesin geliş tarihini öğrendikten sonra ayrıntılarını buradan paylaşacağız. 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra ...

Kapora verip 5 - 6 ay gecikmeli satın alıyorsunuz ama zamlı. Keşke biraz insaflı olsalardı da madem bu kadar beklettik bari zamsız verelim deselerdi. Aracınıza kavuşmanıza sevindim, hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

aracınız hayırlı olsun. denk geldiğim kadarı ile bayağı meşakkatli bir sürecin sonucu edinebildiniz galiba.. 

bi de zamlı falan  çok ayıp olmuş hakkaten. sorması ayıp değilse ne kadar fark aldılar? 

adamlar türkiye'de resmen allaha emanet satış yapıyor, anlaşılır gibi değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...