Jump to content

Gazlı bez.

NeBiAnd
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Dün otoparkda yine guznun üstüne kuş..etmişti uğraşıyordum çıkartmaya.O esnada siyah bir 630 bmw geldi.Abim indi sana bi tüyo vereyim dedi.Özellikle siyah arabayı gazlı bez ile silecekmişsin ne toz tutuyor ne leke birde süper parlıyor dedi.Bu bildiğimiz özel japon sobası gazı dökecekmişsin bir yumusak beze veya havlu tarzı bir şeye ama kesinlikle gazı sürdükten sonra nemli olmayacakmış yani bir kaç saat bekleyip gazın uçmasınını bekleyeceksin sonra normal arabayı siler gibi temizleyeceksin.Denedim güzel parladı ve ertesi günde fazla toz tutmadı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bizim otoparkçı biraz şapşal.Şimdi gazlı bez ile sildikten sonra ısınayım diye benim guzuyı ateşe verebilir. :eek: Kışın dikat etmem lazım. :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu olayı Taksicilerde yapıyor.Banada biri boşver cilayı en iyisi gazlı bezle sil demişti.Kokar diye denemedim.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tamam işte, o da gazla... Guzumun güzelliğini buna borçluyum, yıkıyorum çıkıyorum. :D

Benimkinde de 1 parmak toz oluştu :D Gideyim artık :D Ama böyle de iyi dış etkenlerden koruyan kalın bir katman oluştu arabada :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

yok kadirciğim o parlaklık KEL olmamdan kaynaklanıyor.

bilirsin sana defalarca söylemiştim, benzini shell'den akılı kelden almalı ve ayrıca maden olan yerde ot çıkmazmış ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok kadirciğim o parlaklık KEL olmamdan kaynaklanıyor.

bilirsin sana defalarca söylemiştim, benzini shell'den akılı kelden almalı ve ayrıca maden olan yerde ot çıkmazmış ;)

Sevdim bu sloganları. :D Bende de maden ortaya çıkmak üzere de :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bence o kadar zararlı değil çünkü gaz direkt temas etmiyor gaz çoktan uçmuş oluyor.Yani kuru gazlı bez.Abinin bana önerdiği bu sistem yani ana hedef toz tutmaması özellikle siyah arabalarda ve birazda parlşatması.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

E ben bu gazla silmeyi yazmıştım bir yerlere Biran Abi.. Hiç dikkatli okumuyosun ama yazdıklarımı.. Çok kırıldım bak :D

Kaçırmışım be Helin.Olsun yeniden konu oldu.. :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...