kemal1963

Mazda Cx-5 Alınıyor

Arkadaşlar merhaba,

uzun süreli araştırma ve beklemeden sonra aracımı satıp p.tesi bi sorun çıkmazsa ilandaki aracı OZAN otomotiv'den almaya gidiyorum, sanırım ozan otomotiv foruma'da üye Aykut bey sağolsun bayağı yardımcı oldu. volvo s40'tan sonra bayağı geniş bi araç olucak :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-ozan-dan-cx-5-4x4-power-2.0i-skyactiv-sorunsuz-beyaz-182339513/detay

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle kullan :) Aykut ve Necip kardeşler siteye yıllardır üyeler. Aileden sayıyoruz artık onları :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler

sağolsun aykut bey çok ilgili, firmanın kurumsal kimliği'de güven verdi o yüzden tercih ettim umarım bir sorun çıkmaz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben de bu aracı takipteydim. Tabii bizimkisi biraz platonikti, sadece takip :) Hayırlı olsun, kazasız günlerde kullanmanızı dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende alacaktım ama MPS'yi satacak adam bulursam :)

Güzel tercih; hem aracın kendisi hem de satıcısı 10 numara seçim olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende alacaktım ama MPS'yi satacak adam bulursam :)

Güzel tercih; hem aracın kendisi hem de satıcısı 10 numara seçim olmuş.

Abi daha duruyor mu senin MPS?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sorma, esasında satmıştım, kaparo dahi almıştım ama satamadım.

Bayram öncesi Kocaeli'den gelen bir alıcı olacaktı, İzmir'de kendi aracıyla takas edecektik, farkı için kredi kullanacaktı. Kredi işlemleri uzayınca tatil araya girdi, tatilden hemen sonra arkadaşın nöbeti varmış (eczacıydı) gelemedi, o arada benim tatil bitti dönmek zorunda kaldım.

MPS meraklısı varsa buradan duyurayım, CX-5'le takası kabul ettirebileceğim her türlü araçla takas ederim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba,

uzun süreli araştırma ve beklemeden sonra aracımı satıp p.tesi bi sorun çıkmazsa ilandaki aracı OZAN otomotiv'den almaya gidiyorum, sanırım ozan otomotiv foruma'da üye Aykut bey sağolsun bayağı yardımcı oldu. volvo s40'tan sonra bayağı geniş bi araç olucak :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-mazda-mazda-ozan-dan-cx-5-4x4-power-2.0i-skyactiv-sorunsuz-beyaz-182339513/detay

Allah tamamına erdirsin, hayırlı uğurlu olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Güzel araç,güzel seçim, hayırlı uğurlu olsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

teşekkürler arkadaşlar

çok daha iyileri sizlerinde olur inşallah. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ilk önce hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin

bi de şunu izleyin arabaya iyice bağlanın :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sağol,

yaklaşık 5-6 aydır yerli yabancı bütün yorum ve videoları izledikten sonra cx-5 almaya karar verdim :) internetteki hemen hemen tüm videoları seyretmişimdir herhalde :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Vay bir bursalı daha :) kemal abi çok doğru seçim ozan otomotiv elinden gelen tüm yardımı itina ile yapacaktır bundan emin olabilirsin sağolsun Halit abi Aykut Abi Necip Abi .. Aldıktan sonra geçerken gemliğe uğra tanışmış oluruz hem :) kazasız belasız sürüşler ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Şimdiden hayırl olsun, maşallah çiçek gibi duruyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun , güle güle kullanınız, kazasız belasız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.