volkanonder

Toyota Servis İnadi

Bugün şahit oldum. İzmir ve istanbulda iki servisten plaka bilgisiyle araç hakkında bilgi almaya çalıştım. Vay senmisin isteyen. Veremezlermiş ekspertiz raporunu yazılı veremezlermiş. Servis kayıtlarını veremezlermiş. Kaza kaydı veremezlermiş. Servis bakımlı araç yazmanın ne değeri kaldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu şirket politikası olabileceği gibi servisin de inisiyatifinde olabilir. Hayatım boyunca bir kez Mazda servisinden böyle bir talepte bulundum, onlar da sağ olsunlar yardımcı olmuşlardı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hiç bir şekilde müşterinin özel bilgileri, 3.şahıslarla paylaşılmaz. Ticari olarak etik olmadığı gibi, aynı zamanda bir suçtur. Arada paylaşanlar Mehmet'in dediği gibi. Serviste ki kişinin isniyatifine kalmış bir durum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Servis bakımlı yazmış olması her istediğin kişinin bilgilerine ulaşabileceğin anlamına gelmez, servis bakımı yaptıran, fatura alır, belgesi olur, araç takip kartı olur, eğer şüphe varsa bu ifadeyi kullanan kişiden ispatını istemelisiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.