OveRMinD

Filmleri söktürüyorum

Bu konuda 110 ileti var

Trafik polislerinin son günlerde giderek artan kıllık katsayılarını göz önüne alarak ve en son olarak bugün tekrar durdurulmamın (gerçi bi ceza yemedim ruhsattan iş yerini tanıdıkları için) ardından bugüne kadar ceza ve rüşvet olarak verdiğim 250 YTL'yi de düşünerek "yemişim böyle aşkın ızdırabını" dedim ve filmleri sökmeye karar verdim. Çarşamba günü arabayı Ziebart'a bırakmayı planlıyorum.

Neyse, gelelim konunun asıl önemli kısmına, konuştuğum polis kendinden renkli filmlerin yasak olmadığını söyledi. Yani söylediğine göre lazerle renklendirilmiş camlara ceza yazılmıyomuş. Açıkçası bana pek mantıklı gelmedi ama yine de bi soruşturmakta fayda var diye düşünüyorum.

Bir diğer konu da egzoslarla ilgili. Herhangi bi nedenden dolayı durduran polis direkt egzoslara takılıp bıdı bıdı yapıyo, onu da söktürtmeyi düşünüyorum. Yalnız aklımda 2 konu var. Birincisi açılmış olan egzos boşluğunun doldurulması. Dündar Abi zamanında hallederiz pek zor bişey değil demişti. Asıl başından beri aklımda olan şeyse egzos çıkışlarını komple gizlemek. Yani soldaki çıkışı da. Bizim Audi ve Seat'ta bu şekilde ve gözüme hoş geliyo açıkçası.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizin polisler cins demekki benim arkaları sen gördün ama dikkat ettinmi bilmiyorum tam siyah,son iki haftada en az 20 defa durduruldum ama filmlere bişe diyen olmadı,

Orjinal renkli camlar tabiki yasak değildir ama bizim arabaların varmı acaba varsada kalitesi ne olur bilmek lazım ben eskiden 4-5 arabamı özellikle ön camlarını orjinal renklilerle değiştirmiştim ama bizim arabalar için yapacaklarını sanmıyorum sormak lazım bir camcıya

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaw lazerle renklendiririz o problem değil, yeter ki kıllatmasın polisler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan senin filmler en açık ton..varlığı yokluğu belli değil..nasıl kıllatırlar anlamadım..benim en arka koyu yanlar orta umarım bende sorun yaşamam..

gerçi kesinlikle yasadaki açıklığı kullanmak için yasanın bir çıktısını yanımda taşıyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Okan abi senin araba çok dikkat çekiyor ondan kıllık yapıyorlar heralde.Ama hakikaten üzüldüm avuç dolusu para verdin o filmlere ,şimdi söktürmek zorundasın :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bugün Helin de söyledi haklı olarak, panjur ve kaş nedeniyle 500 metreden polis kurmaya başlıyo bana, yanına gelince de direkt durduruyo istisnasız... Kaşları değil de panjuru da eski haline getiricem heralde... :(

Elimdeki cillop gibi panjuru da isteyene verebilirim bu arada...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla öyle yaw, biraz şu lazer işini araştırıcam, eğer gerçekten polis bişey diyemiyosa inadına gidip koyusundan yaptırıcam. Yok eğer o da yasaksa belki renksiz güvenlik filmi yaptırırım en fazla. Onun haricinde jantlar, yay, kaş ve angel'lar hariç her şey gidici gözüküyo şu anda, tabi ufak ıvır zıvırlar (shark anten filan) hariç...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla bugün Helin de söyledi haklı olarak, panjur ve kaş nedeniyle 500 metreden polis kurmaya başlıyo bana, yanına gelince de direkt durduruyo istisnasız... Kaşları değil de panjuru da eski haline getiricem heralde... :(

Elimdeki cillop gibi panjuru da isteyene verebilirim bu arada...

:D

Bu arada resim gönderemiyorum Burak Abi, bilgine... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi daha deniim...

EDIT: Tamam oldu şimdi :D

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pancur niye sökülüo polis onada mı ceza yazıo artık :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bi daha alıntı yapayım bu soruyu cevaplamak için... :D

Valla bugün Helin de söyledi haklı olarak, panjur ve kaş nedeniyle 500 metreden polis kurmaya başlıyo bana, yanına gelince de direkt durduruyo istisnasız...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.