Jump to content

Mazda CX-5 ve Mazda6 İçin Düşük Faizli Satış Kampanyası

Mehmet Özdemir
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

mazdas-660.jpg?ve=1&tl=1

Mazda’nın çok özel modelleri Mazda6 ve Mazda CX-5 için gerçekleştirdiği kampanya kapsamında  SKYACTIV Teknolojisi ile donatılmış bu iki modele sahip olmak artık hayâl değil…

Mazda, 2014 yılının son aylarına yaklaştığımız bu dönemde kendi sınıfında kalite ve donanım tanımını değiştiren Mazda6 ve Mazda CX-5 modellerine özel olarak düşük faizli 48 aya kadar vadeli ödeme fırsatı sunuyor.

Kampanya kapsamında, 24 ay vade ile 24.000 TL kredi için aylık %0.41 faiz oranı ile aylık yalnızca 1.061 TL taksit imkanı sunuluyor.  Aynı şekilde  36 ay vade ile 36.000 TL kredi için aylık %0.81 faiz oranı, 48 ay vade ile 48.000 TL kredi için aylık %0.96 faiz oranı gibi cazip ödeme koşulları otomobilseverleri bekliyor.

Not: Kampanya Kasım ayı başına kadar geçerlidir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda yine atakta :)

Hüseyin Bolt olsa ne yazar? bu motor seçenekleriyle Türkiye piyasasında yer edinmesi çok zor. bence Türkiye de en çok satabilecek modellere sahip mazda. Mesala 3 serisi ve cx5. ama 2sinin de tüketiciye hitap eden motor seçeneği yok. Yani 1,6 LT veya daha altı birdizel motor. Düşünsenize 1,6 120-130bg bir mazda 3olsa karşısında iddia ediyorum hiç bir marka ve model duramaz. ne yeni astra J onun kadar albenilki bir dış görünüşü var ne de focusun corollanın. ama sırf 1,6 dizel seçeneği olduğu için C sınıfında bu araçlar hem de 80bin TL gibi uçuk fiyatlarla 5-6bin araç satıyor. Yine CX5 1,6 dizel seçeneği ile qasqai yi satışta 2-3bin adet geçebilirdi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.5 dizel motor seçeneği daha yeni lanse edildi ve henüz bir araçta kullanılmadı. Bunun büyük ihtimalle Türkiye'de Mazda CX-3 ile girmesi bekleniyor. Hemen ardından da Mazda3 olabilir.

Daha çıkmamış bir motor seçeneğini getirmedi diye kimseyi suçlayamayız

Mazda CX-5 'de ise bu motorun kullanılacağını pek sanmıyorum. Bunun Ne Türkiye ne Avrupa ile alakası yok. Japonya böyle bir üretim yoluna hiç girmeyecek gibi geliyor bana.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

1.5 dizel motor seçeneği daha yeni lanse edildi ve henüz bir araçta kullanılmadı. Bunun büyük ihtimalle Türkiye'de Mazda CX-3 ile girmesi bekleniyor. Hemen ardından da Mazda3 olabilir.

Daha çıkmamış bir motor seçeneğini getirmedi diye kimseyi suçlayamayız

Mazda CX-5 'de ise bu motorun kullanılacağını pek sanmıyorum. Bunun Ne Türkiye ne Avrupa ile alakası yok. Japonya böyle bir üretim yoluna hiç girmeyecek gibi geliyor bana.

1.5 motor kaldırmaz koca kasayı. tat vermez
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

nissan, honda 4x2 lerinde kullanıyorlar. Fiyatın ucuz olması açısından biraz geliştirip kullanabilirler de, Mazda yapar mı bilinmez :)

mesele kullanmak değil, tat vermesi :) o yüzden Mazda seviyoruz ya. yoksa gidip rönödan moto alıp da kullanabilirdi merso gibi..
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bizimkilerde dizel için psa grubundan aldılar :)

tat vermesiyse mesele ben dizele tamamen karşıyım :)

2.2 cx5 tat vermekle kalmıyor, haz veriyor, coşku veriyor oooh ne istersen :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...