Jump to content

Sticker Yapımı

ali gb
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Slm Beyler.

Kendi aracıma stiker yapıyorum, 4 adet yaptım Sanayide baskısını yapan bi yere gittim baya pahalı geldi (4 adet için 60 tl istedi) Eniştemin matbaacı olduğunu atlamışım :) 7 Adet Stickerı çok daha ucuza yaptırıyorum. 50 TL.  Pazartesi basarlarsa araç üstünde gösterebilirim. Hepsi aracın farklı yerleri için. Mesela Kapı yanı, kapı kolu, far üstü yazı, arka ve yan camlara vs...Belki isteyen arkadaşlar olursa tasarım bana ait, resmini de koyuyorum. Çok isteyen olursa adetli daha ucuza gelebilir. ilgilenenlere duyrulur...

Örnek Sticker , Kapı yanı için.

2dseeqq.png

Far üstü Yazı (1. örnek resim ve 2. kendi tasarımım)

2yvs6jo.jpg

2h6cyud.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Güzel çalışmalar , zaten görüdüğüm kadarıyla özgün olmuş biraz , isteyen reklamcıda kendisine bastırabilir, emeğine sağlık.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bi kaç modifiyeciye sordum, biri sadece bir tane karakteri 25 tl ye basıyor. yuh.  EN uygunu 4 tane logo'ya 60 tl dedi ama ben daha ucuzunu buldum :) pazartesi hallolursa resimleri gösteririm.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında Mazda Club Tr olarak , bu işten anlayan bir üye veya üyeler Mazda Club Tr stickerı bastırsa, isteyen üyeler stickerın ücretini ve kargo ücretini ödeyerek bu stickerları satın alsalar , güzel olmaz mı ?  8:) 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aslında Mazda Club Tr olarak , bu işten anlayan bir üye veya üyeler Mazda Club Tr stickerı bastırsa, isteyen üyeler stickerın ücretini ve kargo ücretini ödeyerek bu stickerları satın alsalar , güzel olmaz mı ?  8:)

Hemen onu da tasarlayip ekliyorum  :hi:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun. 

Stickerların içinde şu mavi olan çok güzel, site adına yapılıp ortak kullanılabilecek bir çalışma olmuş, tabii yönetimin değerlendirmesi gerek.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Evet arkadaşlar, Sticker projem tamamlandı ve araç üstünde uygulandı. Resimlerde kısmen iyi görünüyor ama çıplak gözle daha güzel duruyor.

10rl6z6.jpg

2le3ok6.jpg

9jf2ap.jpg

Pilot kapısı altı imza

15efvps.jpg

etgkrn.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...