Jump to content

2014 Mazda Kış Bakım Kampanyası 1 Kasım - 22 Kasım

kursadnart
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Gözümüz aydın; 1-22 Kasım kış bakım kampanyasını duyuruyorum. Hayırlı-uğurlu-doğru bakımlar ve aksesuarlar edinmek ümidiyle...

Mazda Türkiye, kış gelmeden aracının bakımına önem veren müşterilerinin güvenliği ve rahatlığı için geleneksel kış kampanyası başlattı. Mazda araçlarına tutkuyla bağlı ve kış aylarına sorunsuz girmek isteyen Mazda sahipleri, 1 Kasım – 22 Kasım tarihleri arasında Mazda yetkili servislerini ziyaret ederek uygun fiyat imkanları ile periyodik bakımlarını yaptırabilecekler.

Mazda Kış Bakım Kampanyası dahilinde, 3 yaş üzerindeki araçlara %30, 3 yaş altındaki araçlara %20 indirim uygulanacak.

10358880_755023994544762_5498015601695643640_n.jpg?oh=c5cfc16256ddc513177b2332b3095ea8&oe=54E7F220

Not: Yukarıda belirtilen kampanya dahilindeki indirimlere, işçilik, yağ ve aksesuarlar dahil, hasar parçaları ve onarımlar hariçtir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Zaten polen hava filtresi değiştirmiyorlar yol yapmayınca, bir de motor yağı da değişmesin, 90 TL görüldü parası verip gelek. pff

Ben gitmem kasımda gireceklerse.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstihbarat bana 2 gün önce içeride ki bir kaynaktan gelmişti  ;) , 2 gün önceden Kasım'a randevumu aldım  ;) .

Bakım için zaten gidecektim çok iyi denk geldi, aklımda bir kaç tanede aksesuar var , ama ufacık üstelikte ışıksız  bagaj üstü spoilerin 762 TL olması insafsızlık, boya ve işçilikle birlikte küçücük bagaj üstü spoiler 900 TL ye geliyor :jedi: , çok pahalı.  Spoilerden vazgeçersem ne alacağımı düşünüyorum.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Haksızda değiller çoğu yörede kış başladı zaten, hem kar düşmeden kapmanyanın başlaması bulunduğu ilde yetkili servis bulunmayan arkadaşların komşu illere gitmelerine ve bakımlarını yaptırmalarına olanak verir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İstihbarat bana 2 gün önce içeride ki bir kaynaktan gelmişti  ;) , 2 gün önceden Kasım'a randevumu aldım  ;) .

Bakım için zaten gidecektim çok iyi denk geldi, aklımda bir kaç tanede aksesuar var , ama ufacık üstelikte ışıksız  bagaj üstü spoilerin 762 TL olması insafsızlık, boya ve işçilikle birlikte küçücük bagaj üstü spoiler 900 TL ye geliyor :jedi: , çok pahalı.  Spoilerden vazgeçersem ne alacağımı düşünüyorum.  :fiuw:

http://www.spoylercenter.com/urun.asp?id=197

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda kış bakım kampanyası 1Kasım 2014 C.tesi itibariyle başlıyor kesin bigidir. Antalya mepazı aradım. Ctesi 40.000 bakımına götüreceğim ayrıca ön balatalarda değişecek bakalım ne kadar tutacak :o

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bana gelen bilgi şu şekilde, buraya kopyalıyorum. Tamamı büyük harf kusura bakılmasın, bana da bu şekilde geldi.

01-22 KASIM TARIHLERI ARASINDA PERIYODIK BAKIM-MEKANIK PARCA VE ISCILIKLERDE 3(UC)YAS VE ALTINDAKI ARACLARA % 20 ISK. USTUNDEKI ARACLARA % 30 ISK.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Mazda kış bakım kampanyası 1Kasım 2014 C.tesi itibariyle başlıyor kesin bigidir. Antalya mepazı aradım. Ctesi 40.000 bakımına götüreceğim ayrıca ön balatalarda değişecek bakalım ne kadar tutacak :o

Ömürlü parçalar için gitmeyin bence. Bir sürü araç ile ortak balata ve diskler. Sonuçta mazda fren diski ve balata üretmiyor, bir firmadan alıyorlar.

Ön balatalar ve arka balataları toplamda daha ucuza şuradan bulabilirsiniz. Ben bütün çevreme bu arkadaştan alıyorum.

Bosch, TRW dahil bütün markaları bulabilirsiniz.

Çelikkol otomotiv

Adres: Mimar Sinan Mah. Yedpa Ticaret Merkezi B Cad. No: 39 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Tel: 0216 altı-altı-bir iki-dokuz- iki- dokuz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İndirimli fiyattan silecek ve orjinal paspas alıp bir köşeye bırakmayı düşünüyorum.

Ben bosch aerotwin aldım 1 çift 52TL ye Metro grossmarketten. Araç üzerinde gelen marka ise Mitsuba.

Paspası da, vermezseniz arabayı almam demiştim, o zaman vermişlerdi :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İndirimli fiyattan silecek ve orjinal paspas alıp bir köşeye bırakmayı düşünüyorum.

Benimde silecek lastiğine ihtiyacım var. Belki biliyorsundur ama ben yine hatırlatayım dedim. Silecek lastiği tek başına satıldığı halde. Kolu ile birlikte vermeye kalkıyorlar, o zaman tuzlu oluyor. Sadece lastiği 25-35 lira arası alabiliyoruz yanlış hatırlamıyorsam.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bakım kampanyasını bekliyordum iyi oldu. ön diskler ve balatalar değişecek servis temi yoksa  başka yerde mi değiştirsem diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servise vereceğiniz paranın yarı fiyatına sanayideki ustanızda değiştirir.

Yağı suyu sizde değiştirirsiniz, hava filtresi polen filtresi, belki kompresyon testi, buji ve kabloları değişimi... vs vs. Servise cebinde parası bol olan gider, sözüm meclisten dışarı.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

malzeme yanınızda ise sadece işçilikle de servisten çıkabilirsiniz. En azından benimki kabul ediyor.

Bu arada fren gibi kullan at parçalarda neden bizden değiştirmedin diye garanti sorunu edeceklerini sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Konuyu ana sayfaya taşıdık. Teşekkürler Kürşad Abi.

Kampanya dahilinde yapılacak indirim oranları da ilk mesaja eklendi.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende bu kampanyadan faydalanmak suretiyle , arka iki amartisör, orjinal mazda çıkartmalarını sipariş ettim ayrıca yağını ve yağ filtresini değişmeyide düşünüyorum , unutmadan karbüratör contasınıda hazır gitmişken değişecem.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu yorumlara kapatılmıştır.
 Paylaş

• Yeni Oluştur...