Jump to content

2. Nesil Mazda3 HB Bu Parça Nedir, Nereden Bulabilirim?

parakeet
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

merhaba.

bagaj kapağı içindeki perdenin askısının takıldığı yerdeki parçanın adı nedir acaba? sağdaki parçanın ortasında iğne gibi bir şey var var, ki bu parça askının takıldığı yerden düşmesini engelliyor. soldaki parçanın ortasındaki o iğne gibi olan parça düşmüş nasılda, aylardır takmıyordum ama bagajı her açışımda askı düşüyor, biraz sinir bozucu. Ankara'da servis dışında parçacılarda bulabilir miyim sizce?

post-9971-141695302652_thumb.png

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Servis 30 TL falan tutar demişti. Ben de dışarıdan daha kısa sürede bulma imkanı olur mu diye sizlere danışayım dedim. Artık İngilizce de olsa adını bildiğimize göre sorun kalmadı, çok teşekkürler ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sağdan soldan bulunacak parça, olur olmaz , uyar uymaz , araştır, git gel, al tak derken maliyet orjinalin fiyatınıda geçebilir , sipariş etseniz 2-3 hafta içinde elinize ulaşır. Sonuçta bir kere alınacak bir parça, hazır orjinali varken 30 liralık parça için maceraya gerek yok bence.  8:)

Arabayı aldığımda stepne lastiğinin sabitleme vidası yoktu, yetkili servisten sipariş ettim 25 TL ödedim, 3 hafta sonra made in Japan Mazda original parts etiketiyle bir torba içinde vida geldi yerine vidaladım.  8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bahsi geçen parçalar küçük ama bazen renk tonu bile uymasa gıcık duruyor, ben Sn Mazdacı 1990 a katılıyorum, servise şase numarasını verip orjinal parça alınız, arabasında orjinal parça seven biri için üçün beşin önemi yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

merhaba.

bagaj kapağı içindeki perdenin askısının takıldığı yerdeki parçanın adı nedir acaba? sağdaki parçanın ortasında iğne gibi bir şey var var, ki bu parça askının takıldığı yerden düşmesini engelliyor. soldaki parçanın ortasındaki o iğne gibi olan parça düşmüş nasılda, aylardır takmıyordum ama bagajı her açışımda askı düşüyor, biraz sinir bozucu. Ankara'da servis dışında parçacılarda bulabilir miyim sizce?

ben servisten almıştım ya 15 liraydı yada 22 öyle hatırlıyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...