Jump to content

USB MP3 AUX Bağlantıları

RotaryLover
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Malum RX8in o güzelim ses sistemi mp3, usb ve auxtan yoksun. Şöyle aparatlar gördüm internette, kullanan var mı soriyim dedim. Montajını Youtube da bir videoda gördüm gaza geldim kendim yaparım dedim ama sonu hüsranla bitebilir  :)  Yada alternatif fikirleri olan varsa paylaşırsa sevinirim  :)

http://wwww.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-changer-audio-system-2004-2008-mazda-rx8-teybine-usb-sd-aux-aparati-172548634/detay

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arabadaki müzik sistemi versiyonu önemli bu cihazda her versiyonda çalışmıyor hatta tr deki araçlarda çalışmıyor diye biliyorum bi ara baya araştırmısdım ordan biliyorum rx-8 oem ıpod bağlandı adaptörü var 600 tl civarı montajla beraber ben almayı başaramadım alternatif belkin marka adaptör aldım onu kullanıyorum .

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra ...

bir önceki aracım series 1 di bahsettiğiniz sd kart vs çıkışı olan aparatı denedik olmadı :( çokta arabayı krucalatmayı sevmediğimden taktık denedik söktük :)neyseki şimdi Series 2 hem mp3 çalıyor hemde aux var...

Eğer çok sıkıntı oluyorsa double çerçevesi alıp herderde deva olan double alınıp bu sorun kökten çözülebilir 

,

Kolay Gelsin

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bir önceki aracım series 1 di bahsettiğiniz sd kart vs çıkışı olan aparatı denedik olmadı :( çokta arabayı krucalatmayı sevmediğimden taktık denedik söktük :)neyseki şimdi Series 2 hem mp3 çalıyor hemde aux var...

Eğer çok sıkıntı oluyorsa double çerçevesi alıp herderde deva olan double alınıp bu sorun kökten çözülebilir

,

Kolay Gelsin

Çok ilginç youtubeda vs bir sürü video var series I araçlarda kullanılıyor. Hatta İstanbulda bir tuningçi montaj dahil 200 tl fiyat verdi. Bende aynı ürünü ebayden kargo dahil 100tlye sipariş etmeyi düşünüyordum. Sıkıntı oluyor tabiki arabayı aldığımdan beri radyo dışında müzik dinliyemedim :) Double nedir acaba ?

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...