İlhan

Honda'dan Ücretsiz Parça Değişimi

LoLnvZ.jpg

http://honda.com.tr/guncelleme-kampanyasi

Eski bir Honda kullanıcısı olarak, 1 yıl içinde gelen. Aynı konu başlıklı 2. e-mail bu. İşin ilginç tarafı, her iki e-maildede. Zorunlu olan parça değişimini, sanki kampanya gibi vurgulayarak bildiriyorlar. Ekte ki linkten tıklayıp, otomobilinizin bilgilerini girdiğinizde. Değişecek olan parça olup olmadığını gösteriyor.

Bir önce ki e-mailden sonra Honda Türkiye'ye e-mail atmıştım. Bu bildirimin etik olmadığını, zorunlu olan değişimi neden kampanya gibi göstermeye çalıştıklarını. Bu durumdan Honda Japonya'nın haberlerinin olup olmadığını sormuştum. Tabi yanıt alabildim mi, hayır alamadım. :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım Honda Japonya olucak , :)  Akılda hep Mazda olunca her yere Mazda yazarsınız işte böle İlhan Bey . :)

Müşteri çekmek için ticari numaralar bunlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sanırım Honda Japonya olucak , :)  Akılda hep Mazda olunca her yere Mazda yazarsınız işte böle İlhan Bey . :)

Müşteri çekmek için ticari numaralar bunlar.

Gürhan bey teşekkürler, konuda gerekli düzeltmeyi yaptım. Haklısınız artık beynime öyle çok kazınmış ki.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.