cerman

2008 Mazda6 resimleri:)

Bu konuda 23 ileti var

buyrunuz taze, taze:)

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gazetelerde yazmaz böylesi:)

bunun farkı 4 jantında aynı olması, önceki resimlerde öndeki jantlar 2007 lere ait kanatimce. :) gene evrim geçirmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Amerika için çıkarılmış ürünler bana çok bize de gelebilir hissi vermiyor. Orası çok ayrı bir pazar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

eksozlar canlı durmuş ama kasa olarak şu anki 6 dan pek bir farkını göremedim :o

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

pek bi değişiklik yok ama tam hali değil galiba bu test sürüsü versiyonu değilmi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bu resimleri daha önce baska bi topiktede tartısmıstık, hatta ben demiştim ki bu fotolardan pek bişey anlayamayız yapılan tasarım değişiklikleri hakkında, çünkü hatların belli olmaması amacıyla battaniyeyle kaplamışlar aracı bi güzel diye.. hatta ön farların rx-8 farları olup asıl amacın dıs görüntü hakkında kimseye fikir vermeden motora yönelik km döşeme testleri yapmak oldugunu daha dorusu öle oldugunu düsündügümü yazmıstım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya bu resimleri daha önce baska bi topiktede tartısmıstık, hatta ben demiştim ki bu fotolardan pek bişey anlayamayız yapılan tasarım değişiklikleri hakkında, çünkü hatların belli olmaması amacıyla battaniyeyle kaplamışlar aracı bi güzel diye.. hatta ön farların rx-8 farları olup asıl amacın dıs görüntü hakkında kimseye fikir vermeden motora yönelik km döşeme testleri yapmak oldugunu daha dorusu öle oldugunu düsündügümü yazmıstım :)

hortladı bi şekilde işte geri :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

simge yapma yaa :( bunla drift yapılmaz bis sana rx alalım :)

:2funny: şu aralar makam arabasıyla takıldığım için iri kıyım beğeniyorum  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaw Memo bırak drifti mifti kızı yoldan çıkartacan sonra virajı alamacak. 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

babam izin vermiyo katılmama  :-\

viraj konusunda haklısın kıç atıyo kontra yap gaz ver bi kaç tur atmalıyım  :clap:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

drift academy basladı istersen nasl toplayacağını ooretirler yada ben ooretirim istersen :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaw Memo bırak drifti mifti kızı yoldan çıkartacan sonra virajı alamacak. 8:)

abi drifti sewdiini we yaptıını kendi de solemişti bn ne yoldan cıkariim :D bana yandas gelmesini istemiosanız ama bilemem stenin drifterı olarak ahuahua:D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

walla brawo bak o olr sen durduun yerde yak bende etrafınfda donerim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.