Jump to content

Görsel yeniliklerim.Alkantara direksiyon vites topuzu ve ışıklı kapı eşiklerim..

Srkn
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Evet artık canıma tak dedi ve görsel dokunuşlara başladım  :D

Komple bakımdan çıktık sonrasında Direksiyon ve vites topuzu orijinal alkantara ile kaplandı.

Ardından sipariş edilen orijinal kapı eşikleri takıldı şimdi sırada gun metal jant boyama var..

Bakalım beyenecekmisiniz.

kYokoD.jpg

R6MYMR.jpg

Wr5n58.jpg

66O2Ov.jpg

3R0D0M.jpg

pY1g1a.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Sefası sana olsun, bir de ustalara sormak lazım bunların montajı sırasında, öncesinde ve sonrasında neler çektiler :D

Evet özellikle necati abi benim arabayı yaklaştıkça soğuk terler boşalttı  :D

Bitincede derin bir ohhhhh çekti  :2funny: :2funny:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tüm servis sen gelince bir irkiliyor, bugün canlı şahidi oldum :D

Yalnız Cem'in elinde hesap makinesi ile dolaşması da ayrı bir enstantane idi günden hafızalara kazınan :D

Bu arada güle güle kullan çok güzel olmuş  :nazar:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ben beğendim. Kapı eşikleri zaten bizim araçlarda olmazsa olmaz, geç bile kalınmış. Buradan hâlâ kapı eşiği taktırmayan arkadaşlara da seslenelim; mutlaka yaptırın arkadaşlar, çok havalı bir aksesuar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon ve vites topuzu çok güzel ve kaliteli olmuş, direksiyonun üst kısmına kırmızı çizgi detayı bile yapılmış, orjinalin'den hiç bir farkı yok çok beğendim. Kapı eşikleri ve zemine yansıyan mavi hoş geldin aydınlatması da çok güzel olmuş güle güle kullanın . :)

Aslında orjinal haliyle resimdeki jantlar çok güzel ama ille de değiştirmek istiyorsanız ;

Renk olarak;  Ralli tarzı beyaz , Subaru WRC tarzı altın sarısı , veya Le mans tarzı mat koyu gri, mat siyah veya benzeri mat renkler olabilir bence .

Model olarak da; aşağıda ki modeller gibi  sportif, karizmatik, sağlam, gerçek yarış araçlarında kullanılan modellerde jantlar güzel duracaktır bence.  8)  Advan racing

post-10840-141695302712_thumb.jpg

post-10840-141695302717_thumb.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon ve vites topuzu çok güzel ve kaliteli olmuş, direksiyonun üst kısmına kırmızı çizgi detayı bile yapılmış, orjinalin'den hiç bir farkı yok çok beğendim. Kapı eşikleri ve zemine yansıyan mavi hoş geldin aydınlatması da çok güzel olmuş güle güle kullanın . :)

Aslında orjinal haliyle resimdeki jantlar çok güzel ama ille de değiştirmek istiyorsanız ;

Renk olarak;  Ralli tarzı beyaz , Subaru WRC tarzı altın sarısı , veya Le mans tarzı mat koyu gri, mat siyah veya benzeri mat renkler olabilir bence .

Model olarak da; aşağıda ki modeller gibi  sportif, karizmatik, sağlam, gerçek yarış araçlarında kullanılan modellerde jantlar güzel duracaktır bence.  8)  Advan racing

Jantları değiştirmeyi düşünmüyorum sadece gun metal renge boyatıcam fakat renk tonunu bulamıyorum bir türlü..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Serkan çok güzel olmuş vallahi kaliteli durmuş direksiyon ve vites topuzu nefis. Araba mavi ya, acaba kırmızı çizgiyi ve dikişi direkt arabanın renginde mi yaptırsaydın? Bütünlük olurdu...Ama yaptırmışın artık, güzel günlerde kullan. Kapı çıtaları da hoş...

Bence pedal aydınlatması tuhaf duruyor onu kaldırabilirsin.

Benim yorumum jantlara hiç dokunma, bu rengi ile gayet iyi..

Yay al yay :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon ve kapı eşikleri  harika olmuş, güle güle kullan ama bence jantlara dokunma şu anki hali çok hoş bu arada diresiyonu mavi iple dikip, üstteki kırmızı bandıda mavi yapsalardıya niye kırmızı yaptın.

Direksiyon ve vites topuzu kaplamasının maliyeti ne oldu acaba.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon biraz daha parlak deriden olsaymış keşke. Vites topuzu şahane olmuş.

Araba zaten yakıyor, rengi on numara. Zaten Mazda 3 hatchback -bana göre- ya kıpkırmızı olur ya da masmavi. Öteki renkler biraz ihtiyar işi :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Gerçi şimdi iyice bakınca  kırmızı yapmakta haklısınız, gösterge paneliyle güzel bir uyum olmuş.

Abi direksiyon vites bana maliyeti 300 tl ama işçilik üst düzey özel bir yer..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Direksiyon biraz daha parlak deriden olsaymış keşke. Vites topuzu şahane olmuş.

Araba zaten yakıyor, rengi on numara. Zaten Mazda 3 hatchback -bana göre- ya kıpkırmızı olur ya da masmavi. Öteki renkler biraz ihtiyar işi :)

Kerem alkantaranın zaten parlağı yok 2 tonu var en iyisi siyah tı.

Beyendiğine sevindim.Senin mps ile takas ederiz :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar ben de bugün adana yetkili servisinde 2012 model mazda 3 sedan arabama basamak eşiği taktırdım. ön kapı eşiklerinde mazda 3 ledleri yanıyor. fakat arka kapı eşiklerinde yanmıyor. Sizce bu normal mi? Bana arka kapılarda ledlerin olmadığını söylediler...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Merhabalar ben de bugün adana yetkili servisinde 2012 model mazda 3 sedan arabama basamak eşiği taktırdım. ön kapı eşiklerinde mazda 3 ledleri yanıyor. fakat arka kapı eşiklerinde yanmıyor. Sizce bu normal mi? Bana arka kapılarda ledlerin olmadığını söylediler...

Normal :)

Çünkü servisinin de dediği gibi, arkalarda Led yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...