Jump to content

Karamürsel'de Mazda MPS

Guest helin
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 217
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

23

• OveRMinD

18

• NeBiAnd

25

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

gecen gun hava guzeldi gittim ve guzumu temizledim pizzaci oldugum icin her tarafi un olmustu simdi terteemiz bizim burda icini benzin istasyonlarinda sadec e  araba yikaniyor oyle turkiyedeki gibi ozel yerler yok,otomatik ler var yikamak icin .....onlarda arabayi ciziyor sanirim kendi yikadiginin yerini ve keyfini hicbiri tutmaz .... :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yok ,,Burak im isten sonra uzerimi eve gelince degistiririm ama yolda benimel beraberinde gelmek isteyen unlar elbetteki oluyor onun icin arabama oturuyorlar bir dahada ben temizleyene kadar gitmiyorlar m,,,,,,,,ama simdi kimsecikler kalmadi ,.,.,.,.,,.,.,..,. 8)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra ...

35 U 1987 abi, bizim okuldaki kırmızı rx-8, bi denk getiremedim okulda da cocua.. neyse okul acılsın ilk gördüüm yerde not yazıp koycam cama.. kart nerden cıktı abi, iş yerinin kartını koysan nolcakki siteye müşteri istiyoz biz ;D:D

İrfan, geç kaldın sanırım bunun için.. geçen hafta bizim istanbuldaki serviste gördüm bu RX8i, inceledim falan.. sonra da öğrendim ki çocuk kanserden vefat etmiş :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İrfan, geç kaldın sanırım bunun için.. geçen hafta bizim istanbuldaki serviste gördüm bu RX8i, inceledim falan.. sonra da öğrendim ki çocuk kanserden vefat etmiş :(

Yaw bu bashettiğiniz çocuk üye olup sonradan silmemişmiydi üyeliğini ?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah rahmet eylesin :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

bilmiyorum.. ben kaçırmış olabilirim.. arabasını çokgüzel yapmış, merserde duruyor.. kaputun oratsındaki üçgeni karbon yapmış, karbon lip takmış, yan hava boşlukları karbon vs.. arabayı incelerken halil söyledi vefat ettiğini..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest mustafa_g

gece gece üzüntüm 2 kat arttı şimdi.

az önce de hatun birşey söylemişti. kızımı okuldan aldıktan sonra gelirken bir apartmanın önüne ambulans gelmiş. oradaki kadınlar konuşurken duymuş, küçük bir çocuk 5. kattan aşağı düşmüş. :(

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

biliyorum ben 2 ay önce falan servise gittiğimde öğrenmiştim :(

Yaw bu bashettiğiniz çocuk üye olup sonradan silmemişmiydi üyeliğini ?

yok deil abi o baska arkadas..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

o cocukmuydu tam emin deilim ama bi cocuk daa vardı izmirde rx8 i olan.. ilkini pert etmisti zor kurtulmustu baya bi hastanede kalmıstı sonra tekrar rx8 almıstı o olabilirde olmayabilirde.. neyse Allah rahmet eylesin..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...