Jump to content

Yay+Hava filtresi

tarikumac
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

yok be Ahmetim olur mu öyle şey,sizin başımın üstünde yeriniz var tek tek,hatun kısmını çok fazla şımartmamak lazım lafım onlara  :)

eyvallah volkan biliyorum zaten takılıyorum sadece sana ama yazdıklaından bişey dikkatimi çekti 25 yaşımdayım 6 tane kızı arabaya bindiremedim emin ol yapabilsem gözümü kırpmazdım yemişim arabasını sen nasıl böyle bişeye ihtimal veriyosun çünkü 6 iddalı bi rakamda o bakımdan :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 144
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• OveRMinD

9

• NeBiAnd

20

• tarikumac

14

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

sizi kırmıcam jant ısınede gırıcem:)yalnız yıne turkıyeden almıcam almıcam dıcem ama yıne turkıyeden alıcam gıbı bı hıs var ıcımde:)

alternatıflerı sunuorz

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar işkembeden atmayın.Üç nolu jant aralarında en güzeli olsa bende seçerim ama araba ile hiç alakası yok.Erman ve Helin sizin arabalara gider üççççççççççççççççç :P

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Arkadaşlar işkembeden atmayın.Üç nolu jant aralarında en güzeli olsa bende seçerim ama araba ile hiç alakası yok.Erman ve Helin sizin arabalara gider üççççççççççççççççç :P

benim guzuya getmesmi 3
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

valla o üç var ya o üçççççç... faytona bile gider :)

Bülent Abi, seninkine gitmez olur mu hiiç :) ama bekle biraz eskisin lastikler.. sen şööle uzun yol yap, gel bu taraflara :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

valla o üç var ya o üçççççç... faytona bile gider :)

Bülent Abi, seninkine gitmez olur mu hiiç :) ama bekle biraz eskisin lastikler.. sen şööle uzun yol yap, gel bu taraflara :)

5-6 ay sonra ister yeni lastiklerini guzu :D :D para biriktirim bari lakin 17 mi 18 mi 18 takarsak bayımasmı yada yakıtı artmasmı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

benim guzuya getmesmi 3

En çok senin guzuya gider.gümüş ve siyah kombinasyonu,camlar siyah arka ön stoplar için siyah.Zaten senin bu tarz beğendiğin jant. ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Bülent dikkat et kanına giriyorlar yavaş yavaş :D

Burak mangal yaptıgımız gün Biran abinin guzu çok güzel göründü gözüme lakin yay da lazım jant yapınca bilmiom heran herşey olabilir :D
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Burak mangal yaptıgımız gün Biran abinin guzu çok güzel göründü gözüme lakin yay da lazım jant yapınca bilmiom heran herşey olabilir :D

Bülent abi farkında değilsin galiba sen evleniyosun sana para lazım jantla yaydan önce beyaz eşya yemek odası oturma odası vs. vs. için bişeyler düşünüyosundur heralde :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...