Guest maz14

Mazda 6 Angel Eyes

Bu konuda 78 ileti var

evet arkadaşlar bugün itibariyle Mazda 6 yı da angellemış bulunuyoruz Dündar abiyle beraber,sonuç tek kelimeyle mükemmel...

bende yapım aşamasındaki bikaç resim var,şarjım bittiği için çekemedim çok fazla,ama Dündar abide var 5-6 tane gelince koyar kendisi  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Türkiye de bir ilk yani ? :) Fotoğrafları bekliyoruz. Lakin ben halâ soğuğum o işe :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla sen soğuk olmaya devam et Burak abi,İstanbul da görünce ağzın açık kalıcak  :D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Volkan inan sizdeki bu araba,modifiye merakını gördükçe gençliğimi hatırlıyorum ve sizi çok iyi anlıyor ve hissettiklerinizi biliyorum  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla sen soğuk olmaya devam et Burak abi,İstanbul da görünce ağzın açık kalıcak  :D  :D

Göz bir görsün hele :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya inan dehşet oldu Burak abi,Mazda 3 teki angel değilmiş yani o derece  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bakınız Mesaj #4 ;) .. Nasıl olsa Ağustosun 15 inde buralardasın inşallah ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

montaj anından birkaç resim...

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mübala etmiyorum bir angel , bir araca ancak bu kadar yakışabilir beklediğimden çok faklı oldu ve mazda6 nın kimliği değişti, Burak bence hiç durma inanılmaz yakışıyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu da şarjım bitmeden önceki son foto malesef  :(

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun,arabaya çok ayrı bir hava katıyor gerçekten bu angeller. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.Mazda6 da görmedim ama görüntü çok güzel oluyo. Bende taktırmayı düşünüom M3 ümüme fakat burda güvenebileceğim bi usta yok.Siz dündar ustaya dua edin valla titizlikle yapıo araçlarınızı ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun.Mazda6 da görmedim ama görüntü çok güzel oluyo. Bende taktırmayı düşünüom M3 ümüme fakat burda güvenebileceğim bi usta yok.Siz dündar ustaya dua edin valla titizlikle yapıo araçlarınızı ;)

teşekkür ederim  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun Volkan'ım...

sağolasın canım benim,sen olmasaydın olmazdı biliyosun  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.