cerman

Park Sensörünün Sesi Değişti.:)

Bu konuda 36 ileti var

Bu gun öğlen farkettim. arabaya ne zaman binip vitesi R ye atsam park sensöründen normal dıt dıt dıt sesi gelirdi. bugun nedense o ses değişti ve tık tık tık tık diye gelmeye başladı:) dedim herhalde sıcakta kaldı araba buyüzden beyni haşlanmıştır:)

çok garib ama ses harbiden bir anda değişti yaw :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu gun öğlen farkettim. arabaya ne zaman binip vitesi R ye atsam park sensöründen normal dıt dıt dıt sesi gelirdi. bugun nedense o ses değişti ve tık tık tık tık diye gelmeye başladı:) dedim herhalde sıcakta kaldı araba buyüzden beyni haşlanmıştır:)

çok garib ama ses harbiden bir anda değişti yaw :2funny: :2funny:

manyadı demekki sıcaktan :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

valla abi yok böyle  bi olay:) böyle cinsliklerde hep beni buluyor yaw

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim park sensörünün sesi de arada sırada "çatlıyo" sonra kendiliğinden düzeliyo...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Olabilir, 2005 yılında çok aşırı yağmur yağdığında da alarm sapıtmıştı, servis halletmişti...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benimkide bazen takılıo arka boş olsa bile dur die ötüo

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne alarmla ne de park sensörüyle işim olur 8:)_son 1 ayda acılan her 10 konudan 3ü alarm ya da park sensörüyle ilgiligördüüm kadarıyla :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sizinkiler ötmekten usanmıştır benimki canavar gibi ötüyor maşallah  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi ihtimalle hoparlörü bozulmuştur, kötü ihtimalle beyni jöleleşmşitir.

Bende park sensörü LCD ekranlı . Geçen güneşte kalınca kafayı yedi soğuyunca düzeldi . Şimdi üstüne birşeyler örtüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ne yapsak bunlar için motorun suyuna mentos (nane şekeri) fln mı atsak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İyi ihtimalle hoparlörü bozulmuştur, kötü ihtimalle beyni jöleleşmşitir.

Bende park sensörü LCD ekranlı . Geçen güneşte kalınca kafayı yedi soğuyunca düzeldi . Şimdi üstüne birşeyler örtüyorum.

Nereye örtüyorsun ekranamı sensöremi Burak

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nereye örtüyorsun ekranamı sensöremi Burak

Sensöre değil, konsoldaki LCD ekrana.. Sensörlere de örteceksek işimiz zor olurdu :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Heee tamam bende bir havluya sarayım bari  :D benim ekran aynada R ye takınca ayna ekran oluyor aynayı sarmak kolay olur  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yok ya şu sıralar ayağı yere basmıyor alışkanlıkmı yaptı ne  :D habire gezdir beni diyor bende kıramıyorum keratayı bu hafta yine yaptım 1000 km 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yarından tezi yok. alıyorum elime makası park sensörünün hoperlor bağlantısını kesiyom:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu kadar gereksiz bi alet olamaz yaa kedi geçer öter, dal düşer öter zırt pırt.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.