Jump to content

Meydana yeni bir savaşçı çıktı ve herkesi yere serdi....

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

1402291hd4.jpg 1402271uf4.jpg 1402261wu5.jpg 140241dz3.jpg 1402211gk9.jpg

1402101uv8.jpg

Amerika da yapılan VIR(virginia international raceway) şampiyonasının 2006 sezonunda yarışa dahil olan mazda takımı mazdaspeed rx-8 ile porsche 996 gt3 bmw m3 gtr gibi arabaları safdışı ederek şampiyon oldu ilk yılında bu başarı alkışı hak etmiyor mu sizcede??

not:konunun tamamı act forumuna üye olan sezer-323bg nickli dostumdan alıntıdır....

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ama başta açtıklarımı kendim biriktirdiğim arşivimden elde ettim ;D

onlara bişey demedim zaten özgün çalışmalarının arkasındayım

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

onlara bişey demedim zaten özgün çalışmalarının arkasındayım

e onlar bitincede ben de bir yerlerden konu (ç)alıntı yapayımda şenlendireyim burayı dedim...e tabi bide burak abimize büyük konuştuk yarına 100 mesaj yapıcam dedim...e yarına da 42dk var ;)çok çalışmam lazım :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

e onlar bitincede ben de bir yerlerden konu (ç)alıntı yapayımda şenlendireyim burayı dedim...e tabi bide burak abimize büyük konuştuk yarına 100 mesaj yapıcam dedim...e yarına da 42dk var ;)çok çalışmam lazım :D

Yok yok zorlama kendini :D Site mite çöker :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Telif hakkı sendeyse problem değil.... :)

telif hakkı büyük firmaların e onlarında adı önemli diil artıkh :)..araştırma yapıp koymuşlar bize bağrımıza basmak düşer ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Email ortak bir kararla verilecek birşey. Onu konuşmak gerek önce

işin şakası bir yana...önemli diil zaten...ben mazda manyağı olarak arşivimde ne var ne yok sağda soldaki tüm mazda bilgilerini bu siteye taşıyıp paylaşım yapıyorum zaten e mail bahane :tey: :tey:

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işin şakası bir yana...önemli diil zaten...ben mazda manyağı olarak arşivimde ne var ne yok sağda soldaki tüm mazda bilgilerini bu siteye taşıyıp paylaşım yapıyorum zaten e mail bahane :tey: :tey:

Barış, yalnız konuların hepsini Genel yerine uygun yerlerine açta taşımak zorunda kalmayalım.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış, yalnız konuların hepsini Genel yerine uygun yerlerine açta taşımak zorunda kalmayalım.

tmm peki bölümlere bakıyorum uygun olan yerlere açacağım ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra ...
 Paylaş

• Yeni Oluştur...