Guest AkCaKoCaLı

Astina GT Akçakoca'da :)

sabaha karsı saat 5 gibi uyuymadım ve arkadaslarımın yanına  merkeze iniyordum bırden caminin önünde bi astina gördüm ve kadır abının arabası oldugunu farkedınce cok sasırdım abı keske numaran olsaydıda tanıssaydık dahada yakından ayrıca yurtdıısından getırdıgın led stoplar on numara olmus

ön lastıgın inmişti yanımda takımlar olsa söküp petrolde  şiişirip takıcaktım yerıne :):) iii tatiller abı geldıgınde okursun artık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadir eğer oralardaysan halâ haftasonu bir buluşma yapabiliriz. Ben de geliyorum bu akşam Allah nasip ederse :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Biraz fındıkta getir.. ;)

İnşallah ;) .. Tarlaya gidersem ellerimle toplarım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

haftaya bende başlıyorum fındığa  o sıcakta nasıl ugrasılacak bakalım  :-[

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Siz fındık toplayın,iki hafta kadar sonrada ben başlıyorum Antep fıstığı toplamaya  :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ah abi gece 5te gördüm caminin önünde keske bekleseydım senı lımana kahvaltı yapmaya gıdıoduk arkadaslarla sızde gelırdınız güzel olurdu kısmet degılmıs.. bidakı geldıgınde ınsallah

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serdar, kusura bakma seni arayamadım.. Yanımda misafirlerim vardı. Fındık zamanı muhtemelen daha çok vaktimiz olur görüşürüz inşallah ;)

Yalnız nedir bu benim şansım yaa ne zaman denize diye niyetlensem Akçakoca nın denizinden hayır gelmiyor.

C.tesi köye gidip denize girdik, denizden dayak yiyip çıktık :D Pazar günü de o kadar dalgadan sonra kıyı çok yosunluydu girmedim.. :) Fındığa geldiğimde girerim inşallah artık :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ciddimisin abi ya dayak konusunda  bazı yerler barzo dolu oluyo sende karşılaşmış olabılırsın  ;D bende fındık işine başlıyorum  1 ay gün yüzü yok bana işim zor yardıma gelırsınız artık :)  :tey:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kadir onun davet edeceği yok o işçi arıyor :D Ben de giderim bir süre sonra finduğa arzu eden buyursun finduk yemeğe :)

Serdar barzo ne yahu ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi siz yeterki gelin fındık fıstık ne varsa yeriz :9 O0 her gün bir avuç yeter fazlası zarar insan enerjisine   :)   :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi barzo ya gelince biz arkadaşlarla  cahil kıro kavgacı  vb ... kişiliktekilere genelde barzo diyoruzda. alışkanlıktan yazmışım ..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Serdar biz dayağı denizin kendisinden yedik :D 3 metrelik dalgalar tokat atıp durdu bize :D Yok elhamdülillah köyümüzde barzo felan :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi 3 gun yagmur yağdı denız 1 hafta anca kendıne gelır burda

senin köy neresıydı burak abı hep unutuyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kalkın Köyü. Bizim köyde eski YSE nin tesisleri var biz orada girmeyi tercih ediyoruz denize..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.