Guest uyumsuzelement

Hood Damper Kaput Amortisörü

Bu konuda 61 ileti var

arkadaşlar bugun ebaydaki satıcının angutlugu sonucu gümrükte daha dogrusu paket kısmında takılan siparişimi aldım ve servise gittim ustaların bön ve anlamsız bakışları arasında nasıl monte edeceklerini anlattım zira  resimli açıklama olmasına ragmen pek bişe anlamadılar nereye takacas bu vidayı diye müsademei efkar yaparken levent usta olaya el koydu ve yaklaşık 5 dk gibi bir sürede amortisörleri taktık ve cidden herkesin hoşuna gitti hatta usta cokta ucuza almıssın biz bagaj için olanının  adedini 150 küsür ytlye takıorus dedi vs vs

akşama eklicem resimleri

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hayırlı olsun resimlerde görelim bakalım hatta video ekle kalkarken inerken  :geyik:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Aferin Bülent, doğru bir iş daha yaptın, güle güle kullan...

bu 3 noktadan sonra dogrumu deilmi karar veremedim ama :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte resimler gerçi cepten çekildigi için pek iyi deil ama gerekirse gündüz düzgün bi makinayla cekeriz yeniden

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar hayırlı olsun ben daha motor kaputunu hiç açmadım onun için sanki gereksiz gibi geldi ama olmasındada bir sakınca yok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tekrar hayırlı olsun ben daha motor kaputunu hiç açmadım onun için sanki gereksiz gibi geldi ama olmasındada bir sakınca yok

sen arabanın kapısınıda senede 1 acıon oda gereksiz ama olmasının da zararı yok dimi :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne senede bir açması bir ayda 5000 km yapmışım daha ne yapayım birde İstanbulamı gelmem lazım seni inandırmak için  :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne senede bir açması bir ayda 5000 km yapmışım daha ne yapayım birde İstanbulamı gelmem lazım seni inandırmak için  :D :D

ancak o zaman inanır ve hacı oluruz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hacı olacaksın İnşallah hiç merak etme  ;)

yakın zamandamı peki :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Senin düğünü düşünüyordum ama bakalım kısmet  :)

oooo uzun iş yani konuya dönelim o zaman kadar bu aldıgım amortisörler eskir beaa :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dönelim konuya kaç kayme verdin bunlara aslında güzel bir şey olmuş gerçekten  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.