Guest axela

JGTC nin Son Şampiyonu...

2005090902p0071mx1.jpg

Sepang,Fuji,Suzuka gibi uluslarararası pistlerde yapılan JGTC(japanese grand tourers championship) şampiyonasında Amemiya Aspara takımının Mazda rx-7 si gt300 sınıfında Ferrari f360m,Lamborghini Murceliago rg-1 gibi otomobilleri geride bırakarak şampiyonluğunu ilan etti..İşte mükemmel rx-7 nin bir başarısı daha :tey:

not:konu sezar-323bg nicki dostumdan alıntıdır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Barış bu bilgilerin yanında sene bilgisi vermeyi lütfen ihmal etme..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Barış bu bilgilerin yanında sene bilgisi vermeyi lütfen ihmal etme..

konuyu alıntı yaptığım arkadaş(sezar-323bg) belirtmediği için konuda tarih bilgisi yok ama son şampiyonu dendiğine göre büyük ihtimalle bu seneden bahsediliyordur ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seni de meraklı görüyorum bu işlere Darth Sidious, nereye bu gidiş? :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi senin bu avatar sanki bir yaşlılık imajı veriyor.halbuki ne alakası var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Patrona demedin herhalde bana söyledin, değiştiricem iki gündür Ouz evdeyken unutuyorum, ben küçültemiyorum da... :) Ne koyayım gene fotomu mu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Patrona demedin herhalde bana söyledin, değiştiricem iki gündür Ouz evdeyken unutuyorum, ben küçültemiyorum da... :) Ne koyayım gene fotomu mu?

Abi senin yakışıklı bir foton var.Hani arabanın içinde.onu koy.

Konuya gelirsek JGTC(japanese grand tourers championship)yarışmasınd Ferrari f360m,Lamborghini Murceliago rg-1 olması ilginçmiş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

işte bu süper.Yeşilçamın yeni cool jönü bulundu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşte budur.mübarek J.Reno

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pikasa'yla kendim becerdim arkadaşlar, sağolun.....

Buraya bir şey uyduramadım maalesef bu sefer... ;D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seni de meraklı görüyorum bu işlere Darth Sidious, nereye bu gidiş? :P

Pek belli etmesemde Motor Sporlarına oldukça ilgim vardır. Formula 1 i çok ama çok yakından takip ederim.

Murat kadar olmasa da go-kart a da ilgim bir hayli fazla.

E tabii boyle konular açılınca da insan kendini tutamıyor. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Burak abi F2007 hakkında ne düşünüyosun, baya bi yenilikler yapmışlar şanzıman ve süspansiyonlarda... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

alıntı yapılan Sezar -323 arkadaş ben oluyorum :) bu arada 2006 şampiyonu. ayrıca takım JGTC ye 2008 de rx-8 i de hazırlamayı düşünüyor ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.