Jump to content

JGTC nin Son Şampiyonu...

Guest axela
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

2005090902p0071mx1.jpg

Sepang,Fuji,Suzuka gibi uluslarararası pistlerde yapılan JGTC(japanese grand tourers championship) şampiyonasında Amemiya Aspara takımının Mazda rx-7 si gt300 sınıfında Ferrari f360m,Lamborghini Murceliago rg-1 gibi otomobilleri geride bırakarak şampiyonluğunu ilan etti..İşte mükemmel rx-7 nin bir başarısı daha :tey:

not:konu sezar-323bg nicki dostumdan alıntıdır

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Barış bu bilgilerin yanında sene bilgisi vermeyi lütfen ihmal etme..

konuyu alıntı yaptığım arkadaş(sezar-323bg) belirtmediği için konuda tarih bilgisi yok ama son şampiyonu dendiğine göre büyük ihtimalle bu seneden bahsediliyordur ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Patrona demedin herhalde bana söyledin, değiştiricem iki gündür Ouz evdeyken unutuyorum, ben küçültemiyorum da... :) Ne koyayım gene fotomu mu?

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Patrona demedin herhalde bana söyledin, değiştiricem iki gündür Ouz evdeyken unutuyorum, ben küçültemiyorum da... :) Ne koyayım gene fotomu mu?

Abi senin yakışıklı bir foton var.Hani arabanın içinde.onu koy.

Konuya gelirsek JGTC(japanese grand tourers championship)yarışmasınd Ferrari f360m,Lamborghini Murceliago rg-1 olması ilginçmiş

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

işte bu süper.Yeşilçamın yeni cool jönü bulundu.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Seni de meraklı görüyorum bu işlere Darth Sidious, nereye bu gidiş? :P

Pek belli etmesemde Motor Sporlarına oldukça ilgim vardır. Formula 1 i çok ama çok yakından takip ederim.

Murat kadar olmasa da go-kart a da ilgim bir hayli fazla.

E tabii boyle konular açılınca da insan kendini tutamıyor. :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• 3 ay sonra ...

alıntı yapılan Sezar -323 arkadaş ben oluyorum :) bu arada 2006 şampiyonu. ayrıca takım JGTC ye 2008 de rx-8 i de hazırlamayı düşünüyor ;)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...