Jump to content

Bozuk Zeminde Virajda Direksiyondan Gelen Tak Sesi (Video Eklendi)

CaRaBeeN
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu ilk günden beri var..çok rahatsız etmiyor zira sadece tırtıklı asfaltta virajlara sert girdiğimde direksiyonun altından bi yerlerden "tak tak tak" sert ve bariz bir ses geliyor..

Sanki kulağımda bu ses normal hepsinde var diye kalmış..

Size de oluyor mu hiç?

http://rapidshare.com/files/51990887/MOV00025.zip.html

sesin videosu..

1.3 mb

quicktime gerektirir..

11-15

38-40

48-51 saniyeleri arası rahatlıkla duyabilirsiniz..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

• Yanıt 94
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

13

• Murat b

7

• CaRaBeeN

7

Guest uyumsuzelement

Bu ilk günden beri var..çok rahatsız etmiyor zira sadece tırtıklı asfaltta virajlara sert girdiğimde direksiyonun altından bi yerlerden "tak tak tak" sert ve bariz bir ses geliyor..

Sanki kulağımda bu ses normal hepsinde var diye kalmış..

Size de oluyor mu hiç?

o ses bendede yeni peydahlandı direksiyonla  canmın köşesi arasından bi yerden geliyor virajda yada  araba salınınca tümsekten gecerken vs bi tak sesi geliyor sanki kurulmuş bi yay tak diye boşa cıkıyor sürekli yapmıyor ama ne zaman yapacagıda belli olmuyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Araç farklı ama ses aynı sanki. Bende de var benzer bir ses.. Özellikle araç ilk hareket ederken ufak bir tümseğe geldiğinde veya sağa-sola sert dönüş sırasında oluyor. Sürekli değil ama dediğiniz gibi ne zaman yapacağı da belli değil..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

yeni basladı bende

ilk götürdügümde ses yapmadı gecen gittigimde duydular lakin bulamadılar sürüş güvenliği acısından bi sorun yok dediler ama uyuz olmaya basladım ben sagını solunu sıktılar biraz azaldı gibi ama hala var çözen olursa haberleşek :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Aynı şey bendede var.Sanki amortisörden geliyor yani tak diye bi vuruyor.

aynen bende amortisör diodum ama kuleyi baglantılarını elden gecirip baktılar lakin kimse amortisörü söküp bakmadı
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

yaf bırakın ses versin araçlar biraz nolcak amma pimpiriklisiniz ha :D_sanki yollar kuş tüyü kaplı, bide dümdüz.. her sese kulak kabartıyosunuz olmazki beaw kardesim yaf..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ya o ses bendede var demeyi cok isterdim ama bi sürü ses geliyor yol durumuna baalı olarak, o yüzden tam kestiremedim hangisi oldugunu :D.. bide hangi sesin yoldan hangisinin aractan kaynaklanan bi ses oldugunu ayırt edebilme kabiliyetim olmadıgı için güme gidiyor hepsi :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Ben de bizim 4x4'te var die hatırlıorum, ama 3'te öyle bir ses yok  8:)

bende de yoktu son 15 günde falan peydahlandı ilginç bi ses her daim yapmıyor
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

Gelecek nasıl olsa 1-2 haftaya kadar :D Dövüp biletini elinden alalım :D

alalım  parasınıda alalım epey egleniris o parayla boş gelmes bu zibidi :2funny: :2funny:
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...