izzet

Bu haber doğrumu acaba?

Bence doğru bir haber değil,hiç bir Alman ve Fransız arabası göremedim ben tehlikeli modeller içinde.Peugeot,Renault sanki çokmu sağlam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya saçma ya.NCAP'ın yaptığı testler videolu ordan bakın birçok modelden sağlam yani >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Banada pek inandırıcı gelmedi zaten 2001-2004 arası demiş o arada mazda 3 varmıydıki  :krrsz:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

var abi 2003 üretim yanlış hatırlamıyorsam.Ama ilk çıkanlarda sorun olabilir belki  :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2003 te üretilmiş olabilir ama piyasaya 2004 model olarak çıktı değilmi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Palavra bu ya.2004 ilk çıkanlardan 3 araba kaza geçirmiştir ve tesadüfen 1-2 ağır kaza ve ölümle sonuçlanmıştır.2004 taş patlasa 10 mazda satılmıştır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu fotoğraftaki MPS mi ? Bana hiç normal Mazda 3 müş gibi gelmedi.

Ama zaten çokda önemli değil. Mazda 3 ü olanlar düşünsün :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

He zaten Ahmetin dediği gibi resimdeki hetçbek  ;D Yaw şaka bi yana allahın sacı ne kadar diğerleri sağlam olabilir.Abim yandan darbe diyor.Diğer arabalarda çelik mi yan kapılar.Tabiki en ağır yaramalar yan darbelerden oluyor çüngü kapıya neredeyse yapışık oturuyorsun.Ön ve arka darbelerde mesafe va ve darbe emişleri varklı.Yani çok yeni bir bilgi vermedi forbes abi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazdaların arkadan çarpmalarda koltuk kafalıklarının yapısından dolayı vasat not aldığını biliyorum..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazdaların arkadan çarpmalarda koltuk kafalıklarının yapısından dolayı vasat not aldığını biliyorum..

koltuk kafalarında gerçekten bir problem var bizim arabda arkadan kaza yaptı koltuk kafalığı lıngır lıngır oynuyor şimdi en yakın zamanda gidip göstereceğim servise :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Çok tehlikeli gerçekten çünkü herkezi tokatlıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.