CaRaBeeN

Ağaç özsuyu, balı, reçine

3-4 haftadır arabayı yıkamıyorum ne hale gelmiş ya..sen 15 ay gözün gibi bak 1 ay ihmal et başa gelenlere bak..Ağaçlardan reçineler gelmiş pütür pütür boyanın üstü..Bu yetmezmiş gibi kaputta 2-3 noktada ciddi şekilde damla halinde ağaç balı dediğimiz özsuyundan var..beton gibi hayatta çıkmıyor..

Ziebart zamanı yaklaşıyor galiba..Kendim wax`lıyım dedim yıkadıktan sonra daha beter oldu..O pütür pütür reçinelerin üzerinde kaldı waxlar..tekrar yıkamak zorunda kaldım..Kesin halka halka çizik bıraktım arabada..  >:(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlkbahar da benim de başıma gelmişti. 2-3 gün kavak ağacının altında kalınca oldu. Mecburen SONAX a götürüp çıkartmıştım. Çıkartabildin mi bari reçineleri Murat ?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

reçine olayı benimde başıma geldi çıkarmak için o kadar uğraştım boyayı rezil etmiştim sonra sonax a gittim orda da reçine çıkarma için 50 ytl istiyorlardı shop un içerisine girdim bakınırken sonax ın reçine çıkarıcı spreyini gördüm 15 ytl ondan aldım reçinelerin üzerine sıktığın anda en fazla 5 sn lik ömürleri oluyor müthiş bir şey bütün reçineleri o şekilde çıkarmıştım  reçineleri önceden temizlemeye çalışırken kalan bölgesel izleride servise götürüp pasta cila ile çıkarttım pırıl pırıl oldu tavsiye ederim O0

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Alalım şu spreyden bakalım. :)

aracın üstüne damdan lastik düşmesini engelleyen spreyler cıkmış Piran abiii :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.