Guest axela

Kırmızı Mazda 3 e Hangi Renk Kaliper Sizce

Bu konuda 52 ileti var

merhabalar ben boğamın kaliperlerini boyatacağım araba kırmızı acaba kırmızıyamı boyatmalıyım yoksa siyah daha mı şık durur sizce??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

jant yapmayı düsünmüyosan kırmızı yap derim, eger jantta yapacaksan yapacagın jantın renginide düsünmek lazım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bakamıyoz ki, varmı otomobillerimiz bölümünde?? hatırlamıyom ben hiç :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bakamıyoz ki, varmı otomobillerimiz bölümünde?? hatırlamıyom ben hiç :(

yok orada zoneri arayın söleyin koysun bi resim :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kırmızı guzuya pek giden olmaz.Galiba en uygunu yine kırmızı olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40bin bakım için servise gittim. balatalar deişirken halil ustanın elinde bi sprey;balata spreyi sandım;meğer boyaymış,siyah;fena da durmadı lakin;bi ara eklerim foto moto

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sanırım siyah üzerine kırmızı ile mazda yazısında karar kıldım ama Enes abi yardımlarını bekliyorum nasıl yaptın o şi en önemli sorun mazda stickerını ve boyayı nerden buldun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kırmızı ve üzerine filigran siyah atabilirsin , çok göze çarpmayan fakat ayrıntı bir duruşu oluyor , ve disk korumalıklarını mat siyah düşünebilirsin ;) kolay gelsin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

40bin bakım için servise gittim. balatalar deişirken halil ustanın elinde bi sprey;balata spreyi sandım;meğer boyaymış,siyah;fena da durmadı lakin;bi ara eklerim foto moto

Halil'den ben de benzer bir hareket bekliyorum :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Halil'den beklediğin o hareketler bazen turuncu kaliper olarak dönebiliyor işte :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Başka kim olabilir ki :D Bir de ben o turuncu boyayı kendi arabasına yapsın diye vermiştim... Ama sağolsun benim arabaya yaptı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.