Jump to content

Trafik Cezası

Mücahit
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Arkadaşlar geçen ay tatile çıktığımda bir trafik cezası yemiştim,hayatımın ilk cezasınıda yemiş oldum  :-[ şimdi sorunun,bu cezayı nereye yatıracağım bulunduğum yerin maliyesinemi,postanesinemi yatıracağım buğün yatırmayı düşünüyorumda bir akıl verseniz

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aylık %1, maksimum %20 faiz var diye biliyorum. Ziraat Bankası'na veya aracın bağlı bulunduğu vergi dairesine ödenebilir. Başka bankalarla da anlaşma yapıldıysa bilmiyorum...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bende ah beni polis bile çevirmedi diye sevinir dururdum geçen seneye kadar.Aynı hafta iki defa muayeneden ceza yiyip aracı bağlattım.Bağlama sırasında çıkardığım gürültüden dolayı hem vatandaşı rahatsız etme hem de görevli memura bilmemneden ceza yedim.Gelince birden geliyo.. ;D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Bu arada 120'yi bile geçmiyorken ceza yemek çok sinir bozucu.Polise İstanbulda 120 le giderken arkandan korna çalıyorlar dedim.Oda bana 99 geçme dedi.Karacabey-Bandırma arası yedik.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Aylık %1, maksimum %20 faiz var diye biliyorum. Ziraat Bankası'na veya aracın bağlı bulunduğu vergi dairesine ödenebilir. Başka bankalarla da anlaşma yapıldıysa bilmiyorum...

Okan baplı olduğu vergi dairesine yatırmam imkansız,ziraat bankasına yatırıldığını bilmiyordum ben bir çıkıp sorup geleyim banka hemen yanıbaşımda  :)
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ceza puanı sorgulama ekranı mıydı bu?

Evet.

Bu arada geçmenin yasak olduğu yerde geçmeye denk geliyor bu ceza.Yani hızdan değilmiş benimkisi

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi ziraat bankasına uğradım ceza çıkmadı,ordan maliyeye geçtim ordada ceza görünmüyor,zaten günü geçmiş %25 indirimden faydalanamıyorum aylık cezada çok bir mebla değil yatırma dediler,bende çıktım geldim bekleyeceğim  :) şuan borcu yok kağıdı verebiliriz istersen dediler.

Murat ben internetten baktım,maliyedede baktılar ama senin baktığın linkide bir verebilirmisin aynı yermi acaba

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Şimdi ziraat bankasına uğradım ceza çıkmadı,ordan maliyeye geçtim ordada ceza görünmüyor,zaten günü geçmiş %25 indirimden faydalanamıyorum aylık cezada çok bir mebla değil yatırma dediler,bende çıktım geldim bekleyeceğim  :) şuan borcu yok kağıdı verebiliriz istersen dediler.

Murat ben internetten baktım,maliyedede baktılar ama senin baktığın linkide bir verebilirmisin aynı yermi acaba

ben buradan baktım.

http://www.trafik.gov.tr/sorgulamalar/sorgulamalar.asp

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...