Jump to content

Carputer / CarComputer / CarPC

Guest uyumsuzelement
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

abi ekran acıkta oldumu içeri dalıp aleti patlatma olasılıkları fazla yalnız.. arabayı 15dk lıgına tansaşın migros un otoparkına bırakman yeter :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

ben carputer yapacam irfan

dokunmatik ekran  win xp  dvd navi tv bluetooth telefon internet vs

Bence yakın zamanda bir Dubai gezisi yapalım .. En güzeli bu hem mekan görürüz hem de gümrükçülerle problemimiz olmaz :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi ekran acıkta oldumu içeri dalıp aleti patlatma olasılıkları fazla yalnız.. arabayı 15dk lıgına tansaşın migros un otoparkına bırakman yeter :D

zaten ekran ya ön konsola gömülü olacak yada orjinalindeki gibi açılır kapanır buldum bi yer herif 1 sene urasmış bulgaristanda  lakin ebay gecmez diyor var aklımda gümrük işini halletcek birileri lakin 1-2 ayı bulur ona ulaşmam
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

özel kargoyla getirtsek gümrüğü direk gecme gibi bi durum var mı sanki öle bişeyler aklımda kalmıs.. gerci o zamanda kargo baya bi pahalıya cıkar ama..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

özel kargoyla getirtsek gümrüğü direk gecme gibi bi durum var mı sanki öle bişeyler aklımda kalmıs.. gerci o zamanda kargo baya bi pahalıya cıkar ama..

orjinal ekranı problem gerisi kolay yoksa normal dokunmatik ekrana razı ossan 200 doları gecmio ekran için masrafın bide rca ile vga arasında nası bi fark var orjinal ekranda rca var dierlerinde vga giris
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abi burda bi rca gördüm sanki :D screen in altında..

http://en.wikipedia.org/wiki/Carputer

ne uraşıon olum bunlarla adamlar resimlianlatmışlar nası yapıldıgını hatta e bayda hazır carputerler var konsola gömme ekran olur diosan takımı700-800 dolar ekran hd  ram vs hepsi dahil 1 haftadır deli gibi aratırıyorum  carputeri toplarız burda daha ucuza lakin ekran  ve adam gibi tesisat cekmek düşündürüo beni mesela bu orjşinale yakın ekranlarda r ye takınca fitesi geri görüş kamerası acılıo otomatik bluetootla arama yapınca müzigi kesio kontagı kapatınca windoosu kapatıp kafa öle inio aşagı gerci son özellik carputerin kasasının özelliği yazılımlarını bile buldum ekranda mazda yazcak tuşlar vs deişik 3 yazılım var benim buldugum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Allah sahibine baıslasın :D

rca ile vga nın farkı benim sordugum rca lara vga baglanırmı?

abi sanki bi kablodan bahsediyo aratınca kabloyla ilgili bişeler cıktı, bu 2 girişi birbirine baglayan 9-10euroluk bi kablo olabilir varsayımlarıma göre, tamamen sallıyorum emin deilim..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

drool.gifdrool.gif1in tamamını izlemedim, 2yi izlemeye de gerek kalmadı zaten 8:).. bana 1.videodakinden yaparsan anlasırız abi :-*

işte sırf ekran yüzünden pahalıya gelio meret sadce ekran 800 dolar civarı  2. secenegin tamamı o kadar
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

2.de güzelmiş ama gözüme cok yabancı geldi.. okadar para vermişken 1.yi yapardım abi.. 2.deki elemanda taylandlıymıs bu arada, bi ara Soner Abi yide alıp arkamıza bakmadan kaçak abi tayland a güzel memleket.. hazır bu aralar bel aarılarımda tutmusken :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

2.de güzelmiş ama gözüme cok yabancı geldi.. okadar para vermişken 1.yi yapardım abi.. 2.deki elemanda taylandlıymıs bu arada, bi ara Soner Abi yide alıp arkamıza bakmadan kaçak abi tayland a güzel memleket.. hazır bu aralar bel aarılarımda tutmusken :D

orda iyimi edecen agrılarını ne dion bu carputere azda sen arastır ben kutusunu alalım içindeki ekipmanı kendimiz alır takarıs diorum
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...