Uygar

Chevrolet Aveo 2008

Bu konuda 22 ileti var

Aveo.jpg

Chevrolet’in yeni tasarım öğelerini taşıyan Aveo yatay olarak yerleştirilen büyük ön ızgara ve onun üzerine konumlandırılan Chevrolet amblemiyle hemen fark edilyor. Yeni Aveo, şimdiki 1.4lt 98HP’lik motoruna daha etkin çalışan 1.2lt 84HP güç üreten motoru da eklemiş. Aveo’da ayrıca otomatik vites imkânı da olacak.

Dinamik detayları, son derece estetik çizgileri, yeni tasarım farları ve tamponun alt tarafına konumlandırılan projeksiyon tipi sis lambaları Aveo’yu son derece çekici kılıyor. Daha belirgin hale getirilen omuz çizgisi hemen göze çarpan Aveo, arka tarafta tek parça tamponları ve yuvarlak lambaları ile şık ve güven veren bir duruşa sahip.

Ateşleyici dış tasarımı ve kalitesi yüksek iç tasarımıyla ilgi çekmesi beklenen Chevrolet Aveo 2008 Mart’ında Avrupa’da satışa çıkacak.

www.arabam.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Allah sahabına bağışalsın,böle yumurta gibi arabalardan hiç hoşlaşmıyorum  :P

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nasıl olmuş  :D

daa örencein cok sey var.. çalışş :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zoner ,folkan siz yine alamanca dil cd lerinimi izlediniz :2funny: :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zoner ,folkan siz yine alamanca dil cd lerinimi izlediniz :2funny: :2funny: :2funny:

bu ileri derecede Almancamızı o cd lere borçluyuz abi  :D  :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu arabaya konu ancak bu kadar dayanabildi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

biliyorumda 2 ortagın aynı anda izlemesi garip geldi :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hissediyorum bu konu yakında silinir :D

silcek bişe yok  zamanında frenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

silcek bişe yok  zamanında frenlendi

az daa ben frenleri patlatıyodum ki hatta mesajıda yazdım sonra gönder yerine yeni gön. mesajlara tıkladım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.