Guest uyumsuzelement

Kırmızı boyalı plaka

Bu konuda 22 ileti var

arkadaşlar gecen yolda bi plaka gördüm çok hoşıma gitti  yasalmıdır acep bizim plakalarda tr yazısı mavi beyaz lakin o plakada kırmızı beyazdı ve ayyıldız vardı hasta oldum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yasal değil,APP plakalarda yapıyolar onu,istediğin şeyi yapıştırtıyosun oraya  ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi yasal değil,APP plakalarda yapıyolar onu,istediğin şeyi yapıştırtıyosun oraya  ;)

valla kırmızı üstüne beyaz tr yazısı ve  ay yılldız cok tatlı durmuş yaptırsakmı cezası çokmu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya Bülo abi,sende bu çene varken,böyle racon biliyoken ceza mı yersin sen hiç  :nea:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ya Bülo abi,sende bu çene varken,böyle racon biliyoken ceza mı yersin sen hiç  :nea:

en son tek dal sigarayla yırtmıştım lakin artık sakin olamadıgım için şu aralar cezayı şeddesiyle yerim diye tırsıyom

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O dediğin mavi yere kırmızı çıkarma yapıştırıyorlar trafik bişe derse söküp al dersin burda bayağı yaygınlaştı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önceden 1.2 tane görüyordum öyle tesadüfen, şimdi yaptıranların sayısı baya arttı, bence sorun olmaz gibime geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim buralarda da çoktandır var :) demek böyük şeerlere daha sonradan gidiyor..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bende uzun zamandır kısa aralıklarda böyle plakalar gördüğümü hatırlıyorum :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Birkaç gündür bende görmeye başladım. Tescildeki arkadaşlara bir soracağım ilk fırsatta. Bir eksisi yoksa değiştireceğim kesinlikle.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ben hatta bir de resmini çektim  :D

[eklenti sistemin çökmesi sonucu silindi]

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ahanda budur efferim len gayserili şimdi girdin gözüme :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hah şöyle işte.. Biz de hayal etmeye çalışıyoruz bu nedir diye.. Eferim.. Gazetecilik ödüllerine adaysın artık. Lakin Helin'in eline su dökmen şimdilik zor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmit'te bunlardan bol miktarda var ancak normal şartlarda "plaka mevzuatına" aykırı olduğu için yasak. Anormal şartlarda ise polislerin bu plaka ile ilgili bu zamana kadar tek bir yaptırımda dahi bulunduğunu duymadım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İzmit'te bunlardan bol miktarda var ancak normal şartlarda "plaka mevzuatına" aykırı olduğu için yasak. Anormal şartlarda ise polislerin bu plaka ile ilgili bu zamana kadar tek bir yaptırımda dahi bulunduğunu duymadım :)

o sticker lardan denk gelirse alın da yollayın bana sevindirin garibi :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denk gelirsem alırım ;)

sen de bana püro alıp gönderirsin di mi :D (hesap numaranı özelden gönderirsen bir ara havale yaparım sana:))

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

denk gelirsem alırım ;)

sen de bana püro alıp gönderirsin di mi :D (hesap numaranı özelden gönderirsen bir ara havale yaparım sana:))

önce alayım  hesap işini sona hallederik hangilerinden istiosun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bu yaz manisaya uğramıştım heryer kırmızı plaka doluydu :)şhirden şehire polislerin gıcıklık yapma katsayılarıda azalıp artıyor sanırım :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

önce alayım  hesap işini sona hallederik hangilerinden istiosun

ince olanlar vardı ya, onun herhangi bir çeşidi olabilir. kalınlar kalın kaçıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ince olanlar vardı ya, onun herhangi bir çeşidi olabilir. kalınlar kalın kaçıyor :D

hıı bakarım epeydir içmedim bende onlardan o gün Erman bey kardeşim besledi bizi saolsun  hallederiss :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.