Uygar

Kia Pro-c'eed

Bu konuda 28 ileti var

kiaceed800.jpg

Dünya lansmanı 11 Eylül’de Frankfurt’ta yapılacak olan Pro-cee’d, Şef Tasarımcı Peter Schreyer yönetimindeki Kia Avrupa Dizayn Merkezi tarafından tasarlanmış. Otomobili ilk kez 2006 yılında yapılan Paris Motor Show’da ‘pro_cee’d’ konsept olarak görmüştük.

Anlaşılan o ki Kia Dizayn Merkezi orijinal konsept versiyona çok yakın bir modeli satışa sunacak. 5 kapılı model ile karşılaştırıldığında tekrar tasarlanan ön tampon, Kia’ya göre daha uzun ve düşük konumlandırılan akslar ilk dikkat çeken değişiklikler. Kia yetkilileri dağıttıkları fotoğrafta arka kısmı bilinçli olarak gizlemeseydiler otomobilin arka tarafında Audi A3’ten esintileri de görebilirdik belki!

kim ne derse desin güzel bi araç :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok önce görmüştüm fotoğraflarını bu aracın,kesinlikle çok iyi bana kalırsa,yanlız ben biraz da olsa Mazda 3 e benzetiyorum bunu  8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

çok önce görmüştüm fotoğraflarını bu aracın,kesinlikle çok iyi bana kalırsa,yanlız ben biraz da olsa Mazda 3 e benzetiyorum bunu  8:)

buna benzer bi kardeşi vardı hyundai mi çıkarıodu onuda

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön toyota arka pejoyu andırıo

Biran Abim olsa daha güzel bir benzetme yapardı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sen anladın onu o da yeter :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kia nın kardeşi Hyundainin var.. i30 onun modeli..

bende volvo c30 a benzetiyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bugün kibar davranayım"Önden liselik,arkadan müzelik.." 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik vites 115 bg dizel modeli 39.000 TL den başlıyor.Aklımı çelmiyor değil.Güzel arabaya benziyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

arabayı çok kötülemek istemiyorum ama işçilik malzeme kalitesi mazda'nın yanına yaklaşamaz.39000 lira çok uçuk fiyat bu araba için.sırf dizel diye yazık bence.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

fuarda vardı pro ceed. yani plakalık kısmında yazıyordu ama gidip incelemedim. dışı tek kapı ceed ile aynıydı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Otomatik vites 115 bg dizel modeli 39.000 TL den başlıyor.Aklımı çelmiyor değil.Güzel arabaya benziyor

Bende tek kapısını tip olarak hoş buldum .Ayrıca yeni sportage F/P ile  harika gerçekten .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Motoru için fena şeyler duymadım.Süspansionları biraz sertmiş.6 lı cd player  varmış.Ayrıca Mpeg 3 çalıyormuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tip güzel , ayrıca Kia, Hyundai'nin bir markasıymış yni sahipler aynı.

post-0-141695282222_thumb.jpg

post-0-141695282225_thumb.jpg

post-0-141695282229_thumb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kime benzerse benzesin. En azında 115 BG dizel otomatik yapıp satabiliyorlar. Bravo.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2011 sonuna kadar sabır. İnşallah SKY-D, SKY-G  motorlar ve SKY şanzımanlar ile bu bekleyiş bitecek ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Askerden gelince artık babam alacak bir 4 tekerli makine :) Bakalım kısmet hangi araca.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

2011 sonuna kadar sabır. İnşallah SKY-D, SKY-G  motorlar ve SKY şanzımanlar ile bu bekleyiş bitecek ;)

Burak abi, millet o zaman elektrikli arabayla geziyor olacak. Kaçıncı dünya ülkesiyiz anlamadım ki :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizimle alakası yok Erdinç. Avrupa ülkelerine bir bak onlarda da farklı bir şanzıman yok. Sadece yüksek hacimli motorlarda 5 ileri şanzıman var Mazda6 larda kullanılan o kadar ;)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.