Jump to content

Panjur + Xenon Mode... Önce - Sonra...

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

• Yanıt 41
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

• Burak

4

• Murat b

6

• M.E.G

8

Bu Konuda En Çok Yanıt Verenler

Guest uyumsuzelement

teflonu kaça yaptırdın ?

zeibart da boya koruma onun da fiyatını sorayım?

şimdiki aracımda yok teflon öncekinde vardı para vermemiştim tanıdık yapmıstı reklam olsun diye

ziebartta sürekli müşteri indirimiyle kupon vs lerle iç koruma diamond gloss ön kaput filmi ,su itici  5oo ytl ye gelmişti8 ay önce

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

İyi kitlemişler  :D Ankara kayanlarda sordum 250 civarı dediler.Bende taktırmayı düşünüyorum.

Sana takacakları yan sanayi olabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

70 YTL için yan sanayi değer mi bilmiyorum, gerçi mal bedeline baktığın zaman nerdeyse %30'a geliyo ama...

Alt tarafı panjur.Orjinaliyle ne fark olabilirki.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne bileyim abi, biri plastikten diğeri polyesterden olabilir. Tabi polyester panjur, kaş, vs. kullanan biri olarak bunu benim söylemem saçma ama yine de eğer bişeyin orjinaliyle yan sanayisi arasında çok fark yoksa orjinalini almaya çalışırım hep...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Abi sonuçta boyada fark olabilir dökülme falan.Ama boyayı kendileri garanti vererek yapıyolarsa sorun olmaz sanırım.

Zaten bütün panjurlar boyasız.Daha sonradan boyuyorlar.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Ne bileyim abi, biri plastikten diğeri polyesterden olabilir. Tabi polyester panjur, kaş, vs. kullanan biri olarak bunu benim söylemem saçma ama yine de eğer bişeyin orjinaliyle yan sanayisi arasında çok fark yoksa orjinalini almaya çalışırım hep...

320-250 arasında fiyat aralığı olarak büyük bir fark var.Benim bildiğim son zamanlarda Mermerler çok büyük zam yaptı.Bence kesin yan sanayidir.Ben spoiler sorduğumda orjinal 380 YTL,Yan sanayi 300 YTL'di.
Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Erzurum servisi beni bilgilendiriyo o konuda.Yan sanayi şu kadar fiyat, orjinali şu kadar diyo.Yan sanayi önermiyoruz ama istersen takalım diyolar  :)

Az öncede dedim.Yansanayiden yansanayiye fark var.Neyi nerden alman gerektiğini bileceksin.Tabi İstanbulda olanak ve çeşit daha fazla.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

şöle söyliyim orjinal yani plastik oldumu bi parca Allah korusun ufak bi darbe esnasında esneme yapıp enerjiyi sogurabiliyor.. zarar görmüyor her ufak dokunusta.. polyester öle değil, direk catlar, onuda gectim toz buz olur..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Az öncede dedim.Yansanayiden yansanayiye fark var.Neyi nerden alman gerektiğini bileceksin.Tabi İstanbulda olanak ve çeşit daha fazla.

Tabiki abi istanbulda daha fazla.Burda adam gibi işçilik yapacak bi usta bulsam panjuru kendim yaptırırım ama yok.

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

baba boşver sen git yerinde orjinalini taktır 70 ytl için düşündüne değmez ....

bu sonuçta 1 kere yapılan bişey taktır orjinalini kafan her konuda rahat olsun... O0

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...