Guest infsphinx

Bu tampon ve sisleri bulamaz mıyım?

Bu konuda 38 ileti var

Bu tamponu arıyorum ve sisler de bu şekilde büyük olsun istiyorum ama elimizde yok diolar neden bana böle diolar ... ühüüüü  :-[

bulunmaz mı bu meret ler ?

http://www.auto-power-girl.com/photo-gallery/mazda-3-facelift/2006-mazda-3-facelift-8.jpg

mazda servislerinde bulursun tabiki.. bunun için yapacagın tek şey servise gidip bana ordan bitane makyajlı mazda3 sedan sport tamponu verin demek :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tanıtımlarda sisler böyle dikdörtgendi ama sonra baktık gelenler yuvarlak, normal/spor tampon farkı mı İrfan?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Nerden bulunur bilmem ama çok yakışıklı olmuş.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Tanıtımlarda sisler böyle dikdörtgendi ama sonra baktık gelenler yuvarlak, normal/spor tampon farkı mı İrfan?

evet abi.. makyajlı sedaın sport tamponu bu.. en azından ben öle biliyorum :) çünkü bilindigi üzere Amerika cıkıslı mazda3 ler daima sport tamponlarla satısa sunulmustur.. şu anda orda satılan makyajılarda da bu tampon var.. o yüzden büyük ihtimalle makyajlı sport tamponları bunlar.. ama burdaki servisler bunu temin etmilermidir orasını bilemem.. ama varsa Türkiye de bu tamponlardan, ilk bakılacak yer tabikide servislerdir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abiler bu tampon hakkaten çok hoşuma gitti de bizim araçlara uymama gibin bir durumu olmaz demi... yani buldumuzu düşünürsek?

sanırım yoktu serviste ama bi soruşturmak lazım iyice...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tabi getirsinler de getirirken "hashırd to the blackboard" yaparlar muhtemelen...  :D :D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

baba yerine oturuosa laf neden modası geçsin direk ittirirler hakkaten dışardan getirin desem ama gene de ön yargılı olmayıp bi sordurmak lazım...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Özel olarak getirtmek ayrı konu, sen 1200 civarı bir fiyata fit ol bence....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

sisler de var baba daha onlar da deişicek... senin dediğin fiyat sadece tamponlar için mi sisler de dahil olarak mı söledin?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

bakalım bi soruşturayım bi fiyat alayım da düşünmeye başlayayım... 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abiler bu tampon hakkaten çok hoşuma gitti de bizim araçlara uymama gibin bir durumu olmaz demi... yani buldumuzu düşünürsek?

sanırım yoktu serviste ama bi soruşturmak lazım iyice...

uymama durumu mevcut...

servisle görüştüm ben, bendeki makyajlı olmasına ragmen sislerinde yuvasına uyacagını düşünmeme ragmen servis uymayabilir  iyi araştırmak gerek diyor ve ekliyor uysada şu an hiçbişe getirtemessin malum durumdan dolayı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bülent bi gelsin o konuya açıklık getirir makyaj uzmanı olarak. :fiuw:

oldumu gönlün konuyu aydınlattım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

uymama durumu mevcut...

servisle görüştüm ben, bendeki makyajlı olmasına ragmen sislerinde yuvasına uyacagını düşünmeme ragmen servis uymayabilir  iyi araştırmak gerek diyor ve ekliyor uysada şu an hiçbişe getirtemessin malum durumdan dolayı...

zıçtık diosun...

japonlar elinizi accuk çabuk tutun lan... :D işimiz var sizinle... :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

zıçtık diosun...

japonlar elinizi accuk çabuk tutun lan... :D işimiz var sizinle... :D

ben demiom onlar diyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.