Jump to content

Bu tampon ve sisleri bulamaz mıyım?

Guest infsphinx
 Paylaş

Tavsiye Edilen Mesajlar

Bu tamponu arıyorum ve sisler de bu şekilde büyük olsun istiyorum ama elimizde yok diolar neden bana böle diolar ... ühüüüü  :-[

bulunmaz mı bu meret ler ?

http://www.auto-power-girl.com/photo-gallery/mazda-3-facelift/2006-mazda-3-facelift-8.jpg

mazda servislerinde bulursun tabiki.. bunun için yapacagın tek şey servise gidip bana ordan bitane makyajlı mazda3 sedan sport tamponu verin demek :)

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Tanıtımlarda sisler böyle dikdörtgendi ama sonra baktık gelenler yuvarlak, normal/spor tampon farkı mı İrfan?

evet abi.. makyajlı sedaın sport tamponu bu.. en azından ben öle biliyorum :) çünkü bilindigi üzere Amerika cıkıslı mazda3 ler daima sport tamponlarla satısa sunulmustur.. şu anda orda satılan makyajılarda da bu tampon var.. o yüzden büyük ihtimalle makyajlı sport tamponları bunlar.. ama burdaki servisler bunu temin etmilermidir orasını bilemem.. ama varsa Türkiye de bu tamponlardan, ilk bakılacak yer tabikide servislerdir..

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

abiler bu tampon hakkaten çok hoşuma gitti de bizim araçlara uymama gibin bir durumu olmaz demi... yani buldumuzu düşünürsek?

sanırım yoktu serviste ama bi soruşturmak lazım iyice...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Guest uyumsuzelement

abiler bu tampon hakkaten çok hoşuma gitti de bizim araçlara uymama gibin bir durumu olmaz demi... yani buldumuzu düşünürsek?

sanırım yoktu serviste ama bi soruşturmak lazım iyice...

uymama durumu mevcut...

servisle görüştüm ben, bendeki makyajlı olmasına ragmen sislerinde yuvasına uyacagını düşünmeme ragmen servis uymayabilir  iyi araştırmak gerek diyor ve ekliyor uysada şu an hiçbişe getirtemessin malum durumdan dolayı...

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

uymama durumu mevcut...

servisle görüştüm ben, bendeki makyajlı olmasına ragmen sislerinde yuvasına uyacagını düşünmeme ragmen servis uymayabilir  iyi araştırmak gerek diyor ve ekliyor uysada şu an hiçbişe getirtemessin malum durumdan dolayı...

zıçtık diosun...

japonlar elinizi accuk çabuk tutun lan... :D işimiz var sizinle... :D

Yorum bağlantısı
Diğer Sitelerde Paylaş

Paylaş

• Yeni Oluştur...