Mücahit

İller arasındaki mesafeler

Bu konuda 24 ileti var

Evet Abi kalplerimiz birmiş şimdi bende bakmıştım  :) İstanbullada 1046 km.miş

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

vala benim guzunun bilgisayarı İzmir-Tunceli arasını 1460km gösterdi.. linke bakmadan önce bi not düşeyim buraya..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

karayollarının linkinde 1397 diyor.. demek şerit değiştirirken yanlara dooru 60km daa yapmısız :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

gerci şöle bişeyde var Elazıg dan Tunceli ye 2 türlü geciş var.. biri bildiğimiz karayolu öteki Keban üzerinden feribotla..  ki feribotla gecişin yolu 60km kısalttıgı söyleniyordu unutmusum bunu yeni aklıma geldi.. biz feribot kuyruunda oyalanmamak için karayolunu tercih ediyouz..demekki hesapta hepi topu 3km oynuyor.. buda serit değiştirmeler, sollamalarda falan harcadıgımız mesafe olsun.. hesap cuk oturuyo valla :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

abi eylül ün 7-8 i gibi orda olurum.. konuyu ac abi istiyorsan 8:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tamam abi nasıl uygun görürsen.. bu sefer cooook değişik bişeler yapak ama.. mesela yine rakı balık yapabiliriz :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Takvime baktım da 12 Eylül'de Ramazan başlıyor (Bir tarihe de bu kadar yük fazla gelir canım :) ). Dolayısıyla daha geçe kalırsak rakı-balık yaş olabilir, iftar gündeme gelir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

son duruma göre bi degerlendirme yaparız abi o zaman.. döner dönmez haber veririm hemen..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Obaaa :D

KAHRAMANMARAŞ

ile

ZONGULDAK

arasındaki mesafe

861    Km,

ZONGULDAK

ile

İZMİR

arasındaki mesafe

664    Km

:)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.