Guest uyumsuzelement

Klima ve Rutubet

arkadaşlar dün yolda farkettim klimam acıkken daha dogrusu aldıgımdan beri hiç kapanmadıda :D ortadaki hava kanallarının üstünde resmen su birikiyor bunu nasıl engellerim yada sebebi nedir bilen varmı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Mazda 6 larda yapmıyor..Senin araba dandik :D

asıl seninki dandik bu su yoklugunda su üretio benimki :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

asıl seninki dandik bu su yoklugunda su üretio benimki :2funny:

Seninki üretiyor da benim ki üretmiyor mu ?  Benimki ürettiğini cam suyu ve akü suyu olarak kullanıyor artanı da şişeliyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seninki üretiyor da benim ki üretmiyor mu ?  Benimki ürettiğini cam suyu ve akü suyu olarak kullanıyor artanı da şişeliyor :D

şimdi sil kendini mesajlarını pembe sayfada geyik ayıp yaaaa :eek: :eek: :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Seninki çok karaca sanki de benimkine geyik diyon :D

hah tamam Piran abi konuyu incelio geyiğin agababası döner artık :2funny: :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende yapmıyor böyle birşey..

sıcaklığı kaça set ediyorsun?

benim 23-25 tir fix..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende yapmıyor böyle birşey..

sıcaklığı kaça set ediyorsun?

benim 23-25 tir fix..

en düşükte yazın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hah tamam Piran abi konuyu incelio geyiğin agababası döner artık :2funny: :2funny:

Kusura bakma Bülent biraz geç cevap yazıyorum,araya bi iş girdi.Senin guzu aspirin gibi,herşeyden nem kapıyo.. :2funny:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kusura bakma Bülent biraz geç cevap yazıyorum,araya bi iş girdi.Senin guzu aspirin gibi,herşeyden nem kapıyo.. :2funny:

ama olmadıki böyle cok gec kaldın :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sürekli iç hava sirkülasyonu yapıyorsun sanırım. Bu da nem yapar. Dış havayı kullan ara sıra.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bilgi Bankası

Üye Haritası

MazdaClubTR Hakkında

2006 senesinin son günlerinde 20 kişi tarafından kurulan MazdaClubTR, Mazda tutkunu ve/veya sahibi binlerce üyenin katkısı ile Mazda konusunda oluşturulan en kapsamlı forum, haber ve bilgi bankasına sahip bağımsız bir topluluktur.